2733
2734
عنوان

کمک نیاز دارم برای پنهان کردن مدرک

217 بازدید | 15 پست

بچه ها  چندتا  چت  تو اینستا  از شوهرمو دوستش دارم ک دال بر  خانم بازی و بد بودنشه   نمیدونم کجا  قایم کنم  اسکرین شات گرفتم کجا  پنهانش کنم  .خیلی معذرت خواهی و هاشا کرد .اما من میخوام اگ لازم شد ببرم دادگاه اینا رو 

عزیزان صلوات برمحمد (صلوات الله علیه واله)بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بریز تو فلش

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2740

تو یادداشت ها ذخیره کن بعد تو قسمت تنظیمات غیرفعال کن برنامه یادداشتو هر وقت نیاز داشتی که برنامرو بالا بیاری دوباره برو تنظیمات و فعالش کن (بخش برنامه )

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜