2737
2739
عنوان

فردا وقت زایمانه

456 بازدید | 29 پست

براساس تاریخ دکتر و سونو فردا تاریخ زایمانمه ولی هیچ دردی ندارم.دکترم هم ازقبل عیدکه رفته دیگه نیستش.دوست ندارم بکشم تا هفتع41و42 😢

خسته شدم دیگه دوست دارم هرچه زودتر زایمان کنم. زنگ زدم به مامای خصوصیم گفت فردا یه نوار قلب بگیر اگه مشکلی نباشه بایدتا41 صبرکنی😔

لطفانگین زعفران وگل گاوزبان و...بخور  میترسم ازاین چیزاونمیخورم.پیاده روی وپله و ورزش واینا هم کردم.چیکارکنم😕😕😕

هیچ کاری نکن.خودش به وقتش میاد.منم 41 هفته زایمان کردم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تا ۴۱ صبر کردم یه روز صبح از خواب بیدارشدم کیسه ابم پاره شد سزارین اورژانسی شدم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

سلام عزیزم. خیلی برا من دعا کن وقت زایمانت لطفا... 

حالم خوب نیس اصلا😔😔😔  ی مشکل بزرگ واسم پیش اومده زندگیم داره خراب میشه. 

بگو خدایا ب بچه ی کوچیکش رحم کن😢

دوستای قشنگم به دعای خیر و صلواتتون خیلی محتاجم... 
2738

به سلامتی واسه ما هم دعا کن عزیزم نی نی هامون سالم به دنیا بیلد

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2706