2737
2734
با منی؟

نه خوشگلم 🙂 با کاربر آشرشته بودم . ریپلایش کردم اما چون پستش فقط عکسه مشخص نمیشه

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
فلافل

چ قیافه تردی داره به به چقدر قبل کُری خره میرفتیم فلافل میزدیم حییف فلافلم ازمون گرفتن

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آشرشته که عکس فلافل گزاشتی میگم به فلافل تخم مرغم میزنی که وا نره؟ 

نه... نخود سیر پیاز فلفل قرمز هر اندازه میخوای فلفل سبز قلمی ها هست ازاوناهم ریختم زرد چوبه تخم مرغ نزدم اما سه بار با چرخ گوشت چرخش کردم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2731
ببین عزیزمممم اینجا هم یه خانوم اذری گفتن این شیرینیو ما هم داریم منم از شما سوال کردم گفتن این همون ...

عزیزم من که باهات دشمنی ندارم جواب سوالتو ندونستم وگرنه جواب میدادم

درختی که ریشه های قوی داره به طوفان میخنده
2738
من قصد ناراحت کردن کسیو نداشتم والا

هیچکدومتون هیچ قصدی نداشتید یه لحظه سوتفاهم شد🙂 . صلوات بفرستید گلا

از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو
درست کن کاری نداره

عزیزم سوسیس کالباس خوووشمزه همه چی درست کردم کیک انواع شیرینی اما اخرش بیرونیا ب دلم میچسبه

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

واااای خدا چه اشی خودت پختی؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706