2737
2734
من گاهی اوقات تو یه جمع میخوام ی چیزی بگم ' بعد میگم بیخیال اصلا جالب نیس و..کسی نمیخنده و.. بعد می ...

خخخخ،شاید هزاران بار سر کلاس میخاستم جواب یه سوال رو بدم اما نمی گفتم،  یکی دیگه میگفت و تشویق میشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره من خودمم تقریبا راضیم . ولی خیلی بدم میاد یکی میگه وای چقد ارومی و..چقدرساکتی . دوس دارم بگم ب ...

من کل دوران مدرسه ترجیح میدادم تنها باشم از تنهاییم لذت میبردم مامانم فکر میکرد مشکلی دارم ولی روانشناس و روانپزشک اینا رفتم مشکلی نبود 😐

هنوزم همونجوریم خیلی خوبه بنظرم 

اره من خودمم تقریبا راضیم . ولی خیلی بدم میاد یکی میگه وای چقد ارومی و..چقدرساکتی . دوس دارم بگم ب ...

میدونی بدترینش برا من اینکه نمیتونم احساساتم رو اون جوری که درونم حس میکنم به عزیزانم بگم،امروز دیدم یه دختری انقدر محکم مامانش رو بغل کرد و بوسید اما من تو ذهنم صدبرابر اینه اما عمل نه،با اینکه با مامانم خیلی راحتم

2740

علاوه بر درونگرا کم حرف هم هستم همه میگن خودشو میگیره، حتی باگوشام هم شنیدم این حرفارو

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
میدونی بدترینش برا من اینکه نمیتونم احساساتم رو اون جوری که درونم حس میکنم به عزیزانم بگم،امروز دیدم ...

برامنم بروز علاقه واحساسات خیلی سختهههه .

خجالت میکشم مامانمو ببوسم و بغل کنم یا نمیتونم از کلمات عزیزم و عشقم  عادی استفاده کنم .سخته برام 

علاوه بر درونگرا کم حرف هم هستم همه میگن خودشو میگیره، حتی باگوشام هم شنیدم این حرفارو

منم این موضوع خیلی ناراحتم میکرد میگفتن مغرورم و...در حالی که خیلی خاکی تر از همشون بودم اما اینجوری بنظر میاد، گاهی میگم نکنه واقعا مغرورم! 

اره منم زیاد اینو شنیدم ' یبارم جاریم گفت با ما مچ نیستی یا کلا کم حرفی🤣. ولی خوبیش اینه ک دست خودم نیستا ولی ب هیشکی محل نمیدم  و.. کمترم حاشیه و.. دارم و ب همه کارام میرسم 

منم این موضوع خیلی ناراحتم میکرد میگفتن مغرورم و...در حالی که خیلی خاکی تر از همشون بودم اما اینجوری ...

نه بابا اهمیت نده، خودتو بخاطر دیگران تغییر نده

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد