2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم

با غریبها اصلا نمیجوشم فقط تو جمع دوستام خوبم و میخندم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2731
من تا یک سال پیش راضی بودم تا اینکه رفتم سر کار...

من یه کم باهاش مشکل دارم،اونم اینجاشه که خیلی برقراری ارتباطو برام مشکل می کنه😅😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
منم تا با یکی صمیمی بشم باید چندین ماه بگذره

دقیقا

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2740
من ب هیچ جوکی هم خندم نمیاد  😐 دیگ خیلی بخندم  بترکم از خنده تهش لبخندمیشه . اصلا قهقهه ...

دقییییییییقا من کمتر از تعداد انگشتان دست قهقه زدم

مثلا به چیزایی که تو نینی سایت بقیه میگن اشکمون دراومد من فقط یه لبخند ژوکوند میزنم

من گاهی اوقات تو یه جمع میخوام ی چیزی بگم ' بعد میگم بیخیال اصلا جالب نیس و..کسی نمیخنده و..

بعد میبینم همون حرفو یکی دیگ میگه بقیه هم ای میخندناااا .🤣 اونجاست ک میسوزم ازخودم حرصم میگیره