2733
2734
خدارشکر،اما اینجا که خیلی پرستیژ داره و میگن طرف باید خیلی درس بخونه!چرا مسخره میکرده!

من خیلی سختی کشیدم همینم اوردم فکرشم نمیکردم افسردگی داشتم و حال خوبی نداشتم 

شوهرم موبایل فروشی داشت هی گفت درامد نداره چکنم گفتم میخونی کمکت کنم گفت اره رفت کنکور داد دندون اورد ورودی ۹۷هستش و شروع کرد مسخره کردن میگفت خرشناسی شد رشته سگا و خرای مردمو به کشتن میدی خوشحالی همچین میگفت منم برای اولین بار بود جمع کردم گفتم بزنم برم کسیو نداشتم نمیدونستم کجا برم ی ماسین داشتم از مجردی زدم بیرون بعد مادرش منو دید نذاشت برم رفت دعوا کرد باشوهرم که اذیتم نکنه بهمم گفت اذیت کرد بیا خونمون

باز اذیت کرد منم رفتم درخونه مادرشوهرم دیدم خودش زودتر امده نذاشت برم و برگردوند منو خونه دیگه اذیتم نکرد تا الان که مثل قبل هوامو داره نمیذاره بشینم فکر کنم 

خیلی حرف میزنم ببخشید الان یادم امد شرمنده💝

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت اما گاهی شرایط باعث میشه کمی برون گرا بشیم

من عصبانی نمیشم خیلی کم عصبانی میشم ولی هرچی تو دلمه سر اون طرف میارم و بعدش اروم میشم و غصه میخورم و فکر میکنم به کارم و غصه میخورم

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
منم اینجوریم!براحتی افراد حذف میکنم از زندگیم  اما درست نیست بخصوص راجب نزدیکان😔

اره اخه من زیاد سعی میکنم کاری به کسی نداشته باشم در حد توانم کسی رو ناراحت نکنم ولی وقتی میبینم کسی بدون هیچ چیزی برام ناراحتی به وجود میاره بدون هیچ بحثی میذارمش کنار

2731
من خیلی سختی کشیدم همینم اوردم فکرشم نمیکردم افسردگی داشتم و حال خوبی نداشتم  شوهرم موبایل فرو ...

چقدر خوشم اومد از رفتارت'

بالاخره مرده میخاسته بگه بهتر از تو هست،مردا از یه بچه ۷ساله کوچیک ترن ، باید همون جوری گولشون زد و البته قانون گذاشت براشون😁که تو خوب کردی

اره اخه من زیاد سعی میکنم کاری به کسی نداشته باشم در حد توانم کسی رو ناراحت نکنم ولی وقتی میبینم کسی ...

اره دقیقا منم اینجوریم، میدونی توقعمون از طرف مقابل بالاست ...باید کمش کنیم ولی خب سخته

چقدر خوشم اومد از رفتارت' بالاخره مرده میخاسته بگه بهتر از تو هست،مردا از یه بچه ۷ساله کوچیک ترن ، ...

دیگه کم کم داست از مسخره کردن خودم به مسخره کردن پدر مادرم میرسید که تذکر دادم نامه نوشتم هیچی جواب نداد بریدم دیگه ولی خداروشکر میکنم مادر شوهرم جلومو گرفت

یا شوهرم امد درخونه باباش جلومو گرفت نمیدونستم الان رسیدم چکار کنم که موقع دیدمش امده دعا کردم نذاره برم خونسون که دعامم گرفت😂😂

گاهی خیلی سربه سرم میذاره میبینه نمیخندم میگه بیا ببرمت بیرون 😂😂

2738
دیگه کم کم داست از مسخره کردن خودم به مسخره کردن پدر مادرم میرسید که تذکر دادم نامه نوشتم هیچی جواب ...

آخی معلومه مرد خوبیه،فقط شاید میخاسته با حرفاش اعتماد بنفسش رو بالا ببره،انشالله خوشبخت باشید

آخی معلومه مرد خوبیه،فقط شاید میخاسته با حرفاش اعتماد بنفسش رو بالا ببره،انشالله خوشبخت باشید

من اصلا اذیتش نمیکردم برای درس مهم نبود برام که اون چیمیخونه من چیمیخونم مهم نبود اصلا. همین که منو اذیت نمیکرد دنیایی بود ولی یهو اینطوری شد بعد کنکورش

ممنونم شماهم خوشبخت بشین💝

منم درونگرام ولی فک نکنم خیلی دوزش بالا باشه  

حالا شما که روانشناسی بگو  که در چه حدم؟

خیلی راغب نیستم مدام در حال مهمونی رفتن و مهمونی دادن باشم

وقتی تو هچین جوی قرار میگیرم دیوونه میشم!!

از تنهاییم لذت میبرم

در مقابل خانوادم و بقیه افراد بغیر از شوهرم نمیتونم کلمات محبت آمیز بگم!!اصلا تاحالا حضوری بهشون نگفتم دوسشون دارم!

اوج ابراز علاقه م به پدر مادرم بغل کردن و بوسیدن دستشونه و گفتن "مواظب خودتون باشید" این ینی همه چی!!ینی عاشقتم!! خخخ

خیلی اهل تلفن نیستم و دوستانم گلایه میکنن که چرا حالشونو نمیپرسم!

فقط سعی میکنم زمان های خاصی رو در نظر بگیرم و اونموقعها زنگ بزنم به خانوادم و کسایی که واجبترن( مثلا هفته ای دوبار یا یه بار

دورتر ها ماهی یه بار) تا از دستم ناراحت نشن.

اها اینم بگم که تبریک یا تسلیت تلفنی خیلی سختمه

بعضی وقتا انقد عقب میندازم که دیگه خیلی دیرمیشه و زنگ نزنم سنگینترم.

توی جمع هایی که باب میلم باشه میگم میخندم ولی جمعهای دیگه نه خیلی، و چیزایی که برای اونا خنده داره برای من نیس! و لبخند ژکوند میزنم   

من عصبانی نمیشم خیلی کم عصبانی میشم ولی هرچی تو دلمه سر اون طرف میارم و بعدش اروم میشم و غصه میخورم ...

همسرت میخواد مرتب شمارو بندازه توی تله ی بی ارزشی ، شما نباید بری توی تله ، مگه عزت نفست کمه؟ دامپزشکی خیلی هم سخته ، مشکل شما دامپزشک بودنت نیست مشکلت عدم عزت نفس و اعتماد بنفسه ، قدر خودتو بدون ، 

همسرت میخواد مرتب شمارو بندازه توی تله ی بی ارزشی ، شما نباید بری توی تله ، مگه عزت نفست کمه؟ دامپزش ...

اعتماد بنفس ندارم اره 

الان خوب شده گیر کنه میاد میگه بخونم و بهش بگم چی نوشته تو درسا کمک میکنیم بهم الان خوب شده محیط کارمم بردم روستا هم بردمش از حیوونا میترسه خودش دیگه اذیت نکرد 

من منطقه یک ۱۲۵۰ شدم

همسرم منطقه سه سد۲۱۰۰ 

همه درساشم من دادم بهش یهو اونجوری شد ولی الان خیلی خوبه کمکمه الان

2706