2737
2734
عنوان

وای خدای من این قشنگترین لباسائیه که دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3037 بازدید | 218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی قشنگن هزینه لباسشونم زیادههههه

واقعا؟ مثلا چقدر؟ 

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731

ما توی عروسیامون اینا میپوشیم و عروسامون شب حنابندان اینا میپوشن

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵
2740
لباس قوم خودتون واسه خودتون قشنگه  نه واسه همه

من تهرانی ام😐الان داشت تو ایرانگرد نشون میداد منم عاشقش شدم 

بعدشم من کی گفتم که این برا همه قشنگه؟

این همه خشم برا چیه؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
واقعا؟ مثلا چقدر؟ 

از یه تومن شروع میشه

خدایا زندگی میکنم ب امید روزی ک خودت بادستای مهربونت عشقمو بهم بدی خدایا کمکم کن من از رحمت و ایمان تو مطمئنم میدونم با صبر و تحملم بالاخره بهش میرسم ۱۳۹۹.۶.۱۵

من خودم ترک قشقایی ام سه دس از این لباسا درام

وبه اصالت هم افتخار میکنم

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌
ما توی عروسیامون اینا میپوشیم و عروسامون شب حنابندان اینا میپوشن

وای شما قشقایی هستی؟؟؟؟😍

واقعا عروسیاتون اینقدر رنگارنگ و قشنگه؟

2706