2737
2734
عنوان

وای خدای من این قشنگترین لباسائیه که دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3037 بازدید | 218 پست
آره با لر نورآبادی یا یاسوجی فرقی نداره اما با لر بختیاری خیلی فرق داره

آره درسته

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم حسابی دلت آب کردم😂 امیدوارم بتونی با یه پسر ترک ازدواج کنی که بتونی تو اینجور مراسم شرکت کن ...

😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
حالا تو از خودت بگو اصالتا تهرانی هستی؟ 

آره 😁

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2731
کدوم شهری عزیزم؟ من شیرازم اینجا یه بازار هست پر از پارچه های لباس محلی ۵ متر برای تومبونش یا همو ...

وای پارچه های بازار وکیللل خیلیییی خوشگلن رنگی رنگی اصلا لباس های اقوام ایرانی خیلی به دل میشنه

درسته اما من لباس لر ها خیلی بیشتر  دوس دارم

نمیدونم ندیدم تا به حال ولی مطمئنا قشنگه 😍😍😍عکسی داری بزاری؟

2738
من برا عروسی داداشم گرفتم تقریبا ۱ و ۶۰۰ پام در اومد همه چیزش روسری دستمال و هزینه دوخت و پارچه و .. ...

پیجی میشناسی که بفروشه؟

آره با لر نورآبادی یا یاسوجی فرقی نداره اما با لر بختیاری خیلی فرق داره

نه گلم با لر بختیاری هم لباسشون فرقی ندارن.لباسای ما هم دقیقا مثل همین عکسه فقط قدیمیاشون به جای اون دستماله لچک میزاشتن یه نوع کلاهه ومدل موشون فرق میکرد ولی الان جووناشون مدل شیرازی موهاشونو میبندن اون سن بالاتراا لچک میزارن و البته لچکاشونم از طلاس.

خدا جونم چشم وامید همه بنده هات به توعه 🤲 اللخصوص منو نینیمو عشقم.🧔👶🧕.رو تو ازمون برنگردون.⁦☺️⁩😘

لباسای محلی ازترک و کورد و لُر و شمالی گرفته تااااااااا  شرق و غرب و شمال و جنوب کلا خیییییییییییییلی زیبان...:)

هرکسی هم به این لباسا علاقه نداره لازم نیست حتما نظر منفیشو بگه^_^ از کجا میدونید اجدادتون شاید یه روزی از همین لباسای قشنگ و اصیل میپوشیدن و باهاش زندگی میکردن!؟!....:)

لطفا به نظر هم احترام بزاریم...همین بحثای  الکی باعث میشه گاهی اوقات بعضیا از بعضی اقوام دلخور شن و انقدر بزرگش کنن که تبدیل به خط قرمز و نژاد پرستی بشه...:)

مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز،غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا می گیرد و نه عشق مرز میشناسد...ارنستو چه گوارا
نه گلم با لر بختیاری هم لباسشون فرقی ندارن.لباسای ما هم دقیقا مثل همین عکسه فقط قدیمیاشون به جای اون ...

خب من خودم بختیاری هستم آره میدونم

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
2706