2703
2553
عنوان

وای خدای من این قشنگترین لباسائیه که دیدم😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 218 پست
آره درسته سازونقاره میاریم ارکست میاریم بعد رقاصای زن حلقه بزرگی میبدن و میرقصن خلاصه خیلی باشکوه و ...

واااای😍😍😍چه قشنگ😍😍

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای😍😍😍چه قشنگ😍😍

فک کنم حسابی دلت آب کردم😂

امیدوارم بتونی با یه پسر ترک ازدواج کنی که بتونی تو اینجور مراسم شرکت کنی

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌

حالا تو از خودت بگو اصالتا تهرانی هستی؟ 

من اونیم که به زودی با دست نشونم میدن میگن بابا خیلی موفقه تو زندگیش میخوام مثل اون باشم😎✌همین نکته که هنوز به اونجایی که میخای برسی نرسیدی باید به اندازه کافی برات انگیزه ایجاد کنه😌
2720
2714
حالا تو از خودت بگو اصالتا تهرانی هستی؟ 

خب حالا شما از خودت بگواصالتا تهرانی هستی؟ 

واقعا؟ مثلا چقدر؟ 

من برا عروسی داداشم گرفتم تقریبا ۱ و ۶۰۰ پام در اومد همه چیزش روسری دستمال و هزینه دوخت و پارچه و ...

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
درسته اما من لباس لر ها خیلی بیشتر  دوس دارم

لباس ترکا با لرا فرق زیادی نداره

عزیزم منم بختیاری ام.کسایی که توهین میکنن اصالت نمیفهمن چیه.واگه راست میگن یه تیکشو بخرن بختیاریا علاوه بر لباسای گرون و قشنگ طلاهای زیادی هم دارن از جمله خوده من .حیف که شب کامنتاتونو دیدم وگرنه عکس لباسامو براتون می‌فرستادم حض کنید.فردا می‌فرستم.من دوسال پیش خریدمشون دو میلیونو سیصد.ولی زنه همسایمون گفت امسال رفته مثل مال من بخره بهش گفته سه تومن بادوختش سه دویست.ولی معرکه تمام سنگه برا همین دوختش سخت میشه وگرون در میاد.

خدا جونم چشم وامید همه بنده هات به توعه 🤲 اللخصوص منو نینیمو عشقم.🧔👶🧕.رو تو ازمون برنگردون.⁦☺️⁩😘
دیدی چه خوشگل و رنگارن بودن😍

خیلی😍😍😍 همیشه عاشق زندگی اصیل و سنتی ایران بودم😍وقتی که اون آقا می گفت اگر من بمیرم یکسال نشده همه چیز از بین میبره اشک تو چشمام جمع شد😓

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...
خیلی😍😍😍 همیشه عاشق زندگی اصیل و سنتی ایران بودم😍وقتی که اون آقا می گفت اگر من بمیرم یکسال نشده ه ...

وای جونم پروفت.ای خدا فسقلی🤣🤣

خدا جونم چشم وامید همه بنده هات به توعه 🤲 اللخصوص منو نینیمو عشقم.🧔👶🧕.رو تو ازمون برنگردون.⁦☺️⁩😘
2706