2737
2734

داستانش مفصل 

شما اگر مطمئن باشید میرید جهنم 

به خاطر افسردگی خیلی شدید هیچ چیز خوشحالتون نکنه 

از همه نعمتهای خدا که بهتون داده نتونید استفاده کنیدوزجر بکشید

چهارماه باطپش قلب بیدار باشید یک سال باشه بیشتر سه ساعت نمیتونید بخوابید 

هرروز صبح کسل بی حوصله باشید چکار میکنید 

همه روز باخودم حرف میزنم و که چرا اینجوری شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو ذهنم کار میکنم و سعی میکنم از قدرت ذهنم استفاده کنم.

دیقا اینکارو میکردم.

حداقل روحیم خوب میشه ک

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2728
دکترو روانشناس هم نتونستن کاری برام بکنن

تا خودت نخای هیشکی قادر ب کمکت نخاهد بود

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
کارم از این حرفا گذشته تو بارداری حالم خیلی بد بود نفهمیدم چی شد از یه آدم مثبت نگر  کاملا منف ...

الا خودت میتونی حال خودتو خوب کنی کافیه اراده کنی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
رو ذهنم کار میکنم و سعی میکنم از قدرت ذهنم استفاده کنم. دیقا اینکارو میکردم. حداقل روحیم خوب میشه ...

۹ماه پیش این کار رو شروع کردم با جملات مثبت که نوشتم و همش تکرار کردم ولی نشد

چن روز اینکارو کردی و چه زمانایی ؟

باید مدام باشه مخصوصا قبل خواب. و اولاش ذهنت خیلییییی مقاومت میکنه ولی بعدش درست میشه و اینم بگم ک نباید بگی نه نمیشه همینه که هست بدتر شد و...

باید زود زو حتی به اندازه ی اپسیلونم اگه چیز مثبتی دیدی به روی خودت بیاری و هزار بار بگی اره دیدی بهتر شدم و...

من هروقت خوابم نمیگیره میام میگم خوابم میاد بعدش خمیازه میکشم و خوابم میگیره

هفته ای ده روز  با فایلهای انگیزشی بعد چند روز به مرحله ای رسید که برام قابل اجرا نبود

گلم نمیدونم تو چ فایلایی گوش دادی ولی من ی مدت صدای خودمو ضبط کردم و گوش میدادم بشدددددت تاثیر گذار بود.

جملات و حرفای مثبت میگفتم .اسم خودمو میاوردم میگفتم تو اینجوری هستی و دلیل هم واسش میاوردم و...

خیلی رو ذهنم تاثیر داشت خدایی.

ازون موقع طرز فکرم  نسبت ب خودم خیلی بهتر شده 

2706