2737
2739
عنوان

چهره ام اخمالو و گرفته شده 😁

533 بازدید | 31 پست

موهام مشکی هست 

تا حالا رنگ نکردم 

چند وقته احساس میکنم چهره ام گرفته و ناراحت شده 

موهام هم نسبتا کوتاه هست، با کش که میبندم حدود 7 سانت دم داره 

میخوام چند تا لایت با کلاه توی موهام در بیارم 

میترسم بد بشه 

نظر شما چیه؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا قشنگ میشه ولی بعدش زشت میشه ی رنگ قهوه ای بذار کاپوچینو خیلی ناز میشه،منم موهام مشکیه مش کردم چمد تار اولش خیلی قشنگ بود بعدش زشت شد جون باید هفته ای یبار رنکساژ بشن ولی خودم ی قهوه ای کاپوچینو گذاشتم خیلی ناز شد

از طرفی هر کی رنگ کرده میگه بعدا پشیمون میشی نمیدونم  چه کنم

ن زیاد نزار روشن بشه تو اینه چک کن از نارنجی در اومد به زردی رفت بشور یه رنگ کاراملی ۷ بگیر بزار خوب میشه با طبیعی ۵ من گزاشتم

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2738
اتفاقا قشنگ میشه ولی بعدش زشت میشه ی رنگ قهوه ای بذار کاپوچینو خیلی ناز میشه،منم موهام مشکیه مش کردم ...

میخوام لایت ها سیلور رنگ باشه

اول دکلره میکنم تا جایی که بشه به پایه روشن میرسونم 

چون موهام سالم هست و تاحالا رنگ نشده راحت به پایه میرسه 

روش یه رنگی بزارم که سیلور در بیاد 

با وجود دکلره هم بعد چند بار شستشو زشت میشه و رنگش میره؟؟؟؟ 

[QUOTE=132035581]قلاب دارم  کلاه ندارم، میخرم ۲ تا در میون در بیار که زیاد نشه رو موهات بعد بشو ...

نظر خودم 3 یا 4 تا درمبگن در بیارم که خیلی کم باشه 

بنظرت یکی در میون یا بیشتر؟؟؟ 🤦‍♀️

موهام هم پر هست 

قلاب دارم  کلاه ندارم، میخرم ولی

میتونیم وقتی موهاتو میگی رنگ نکردی دکلره کردی از کلاه در بیار رنگایی که گفتمو بزار یکم شرابی ۶ یه نخودم به ترکیبت اضافه کن زردیشو بگیره رو کل موهات با اکسیدان ۶ درصد بزار که زمینه موتم قشنگ میشه من اینکارو کردم ۲ سال پیش تو این مایه ها میشه البته واسه تو کمتر مش هاش چون پر نمیخوای

دنیا دو روزه یه روزش رفت به پا اون یکیش نره😜
2706