2733
2739

سلام من به سرم زده دبیرزبان شم ولی دانشگاه فرهنگیان شهرمون چندساله که دانشجودبیری زبان پذیرش نمی کنه میده به شهرهای اطراف منم می خوام توشهرخودمون بخونم واسه همین فکرکردم که اموزش زبان انگلیسی تویکی ازدانشگاه های دولتی بخونم بعدازمون استخدامی بدم می خواستم بدونم ازمونش سخته؟

یه چیزی میشه دیگه!!!غصه هاتوبس کن...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وقتی پذیرش نداره ینی ظرفیت اون رشته تکمیله ،  کلا زبان هم که میگن از دروس اموزش پروش داره حذف ...

واقعااینطوریه؟اخه امسال زیست وشیمی هم توپردیس های شهرهای دیگه بودیعنی اونام ظرفیتشون تکمیله؟یعنی می تونن به همین راحتی زبانوحذف کنن ازاموزش نمیشه که اخه😕پس اونوقت این همه دبیرزبان چیکارمی کنن

من آزمون پارسال شرکت کردم و قبول شدم  الان داریم مراحل آخر رو طی میکنیم، البته اگه کرونا بذاره. رشته م البته زبان نیست.  اگر منابع درست تهیه کنی و برنامه ریزی داشته باشی حتما قبول میشی

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738
واقعااینطوریه؟اخه امسال زیست وشیمی هم توپردیس های شهرهای دیگه بودیعنی اونام ظرفیتشون تکمیله؟یعنی می ...

عزیزم سرچ کن کامل تر در این مورد اطلاعات بگیر ، ولی یکی از طرح های اموزش پرورش اینه که از موسسه های زبان استفاده کنه واسه انوزش زبان و همون نمره های موسسه رو ملاک قرار بده و از دبیرهای زبان توقسمتها و درسهای دیگه استفاده کنه البته هنوز تایید رسمی نشده ! باز اطلاعات کامل و دقیق تر روسرچ کن 

.
من آزمون پارسال شرکت کردم و قبول شدم   الان داریم مراحل آخر رو طی میکنیم، البته اگه کرونا بذار ...

میشه بگی رشته ات چی بود و پذیرش شهری که قبول شدی چند نفر بود ؟ سهمیه داشتی ؟

.
من آزمون پارسال شرکت کردم و قبول شدم   الان داریم مراحل آخر رو طی میکنیم، البته اگه کرونا بذار ...

تبرییییککک😅دنگ وفنگش زیاده؟ شماباتعهدبه خدمتش مشکلی ندارین؟ 

میشه بگی رشته ات چی بود و پذیرش شهری که قبول شدی چند نفر بود ؟ سهمیه داشتی ؟

دبیری تاریخ عزیزم. تک ظرفیتی بودش. نه بابا سهمیه م کجا بود  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
عزیزم سرچ کن کامل تر در این مورد اطلاعات بگیر ، ولی یکی از طرح های اموزش پرورش اینه که از موسسه های ...

وای اینطوری که خیلی بدمیشه امیدوارم اینطوری نباشه اخه ازدبیرزبان چه جاهای دیگه ای می تونه استفاده کنه الکی دورهم بیکارنشستن هی قانون هاوطرح های چرت وپرت مطرح می کنن بازم مرسی ازتوضیحاتتون🌺🌺

تبرییییککک😅دنگ وفنگش زیاده؟ شماباتعهدبه خدمتش مشکلی ندارین؟ 

دنگ و فنگ رو برام باز کن ببینم منظورت چیه؟   مرحله اول که همه چیز دست خودته. باید منابع درست تهیه کنی، وقت کافی بذاری و باانگیزه بخونی، تست های آزمون چندسال اخیر ارشد رشته ت رو هم زیاد کار کن. مرحله دوم که مصاحبه هست هم تا حد زیادی به خودت بستگی داره. اگر اختلاف نمره ت با رقبات زیاد باشه که تقریبأ از قبولیت مطمئن باش در غیر این صورت مصاحبه تعیین کننده س. میمونه گزینش که خیلی کم پیش میاد کسی این مرحله حذف شهف مگه اینکه خلاف سنگین داشته باشه

2706