2733
2734
عنوان

تصمیم به طلاق

624 بازدید | 49 پست

تازه تصمیم گرفتم اقدام کنم باید چکار کنم از کجا شروع کنم؟ 

شوهرم نه پولی داره نه خانواده البته داشت تا زمانی که عقد کردیم بعد دیگه ندیدم شون از همه لحاظ پشت کردن به بچه شون

بیکار هست دل به کار نمیده ماشینم دادم بهش کار کنه پولی نمی بینم میگه خرج کردم زیاد خرید نمی کنه

خودم خونه دارم اونو دادم به مستاجر خونه بزرگتر گرفتم آقا کرایه گرفته اومده داده به صاحب خونه یعنی کرایه من دادم 

زبون م میزنه دست بزنم داره مدیونتون باشم تا الان یک ساله زنش شدم یه شکلات کوچک برام نگرفته چی برسه حلقه خرید عقد مجلس ماه عسل مسافرت هیچی که هیچی 

الانم باردارم متاسفانه گیج شدم نمیتونم تصمیم بگیرم 

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بچه رو سقط كن لطفا اولين كارت همبن باشغ اگع دير نشدع

ده هفته مه امروز گفتم برو پول قرض کن بده به من بچه سقط کنم گفت پول ندارم کسی نمیشناسم خودت هرکاری میکنی بکن 

2728

ای بابا چه شرایط سختی شده دختر خوب چرا وظایف مرد خانواده رو تو به دوش کشیدی که حالا انقدر پر رو بشه لطف زیادی سبب حق شود

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 

۱۰ هفته خیلی بزرگه که😬😬قلب داره الان 

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
2740
بچه رو سقط كن لطفا اولين كارت همبن باشغ اگع دير نشدع

توروخدا این چه راهکاریه که میدی؟

چرا حرام خدارو حلال میکنید قتل نفسه متوجه اید!؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
ای بابا چه شرایط سختی شده دختر خوب چرا وظایف مرد خانواده رو تو به دوش کشیدی که حالا انقدر پر رو بشه ...

واقعا حتی تیکه هاشم نخرید من باهاش کار کردم شبانه روزی تا یخچال خریدم تلویزیون داداشم خرید بقیه لوازم خودم سرویس مدرسه بودم پس انداز داشتم یکدفعه گرفتم 

استارتر بعضی ازرفتارای همسرت انعکاس رفتارشماست 

کتاب زنان زیرک روبخون حتما  تامتوجه منظورم بشی شمااینقدرتوی صحنه بودی اجازه ندادی مردت یه خودی نشون بده 

وعادتش شده

حالام دیرنیست یکساله میتونی تغییرش بدی

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706