2737
2739

سلام من دوماهه واس بارداری اقدام کردم متاسفانه امروز با سه روز تاخیر پریود شدم خیلی ناراحت شدم انتظار سخته میخوام واس ماه بعد خودمو آماده کنم اونایی ک باردارین شماها چیکارا کردین میشه از تجربه هاتون بگین خیلی دوس دارم حامله بشم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من بعد 5 ماه باردار شدم منم مدام ناراحت بودم چرا نمیشم الان اکثرا 4 5 ماه حداقل طول میکشه نگران نباش ایشاله ماه بعد حتما باردار میشی استرس نداشته باش

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2731

والا من ۱۸ ماه اقدام بودم بعد ماه ابان فولیکولم یدونه ۱۴ بود 

ب توصیه ی خانمه با تجربه و قدیمی

من از دارو گیاهی گیاه ۵ انگشت گرفتم با نبات جوشوندم و خوردم انقد تلخ و بد طعم بود فقط ۳ تا لیوان تو ۳ روز خوردم بهم گفت ۷ روز بخور 

ماه بعد در کمال تعجب باردار شدم 

دنبال دوا دکتر نرفته بودم فقط تنبلی تخمدان داشتم

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤

سلام عزیزم من خودم یکسال اقدام بودم هرماه تا ۱۴روزم تاخیر داشتم وباذوق تست زدم منفی بود تا اینک بعدیکسال خواست خدابود باردارشدم۵۵روزه ب دنیااومده نی نیم ...برنامه لک لک بنصب مخصوص بارداری واقدامیاس وووسوالی چیزی داشتی راجع ب دختر پسربودن بچه وووو میتونی بپرسی .وتایکسال نازایی حساب نمیشه باردارنشی ..امیدوارم هرچه زودتر خدا دامنتو سبزکنه😋😍✋🏻

عزیزم تا 1 سال طبیعیه ک نشه...

من خودم قبل اقدام رفتم پیش ی دکتر خوب ک فوق تخصص داشت پرونده تشکیل دادم ک هم بارداریم هم زایمانم پیش خودش باشم..بعد هم من هم شوهرم ازمایش چکاپ کامل دادیم..خودمم سونو تخمدان و رحم انجام دادم و ازمایش پاپ اسمیرم دادم...خداروشکر هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشت و همچی ک اوکی شد اون وقت اقدام کردم و بعد 3 ماه اقدام باردار شدم...

به نظرم اول همه اینکارارو انجام بده ک مطمئن بشی کمبود ویتامین یا مشکلی ندارید و وقتی همچی اوکی بود اقدام کنید...

برای تغدیه ام گرمیجات خیلی کمک میکنه مثل دارچین و خرما و گردو و کلا غذاهای گرم...

من قبل نزدیکی معجون درست میکردم ک هم خودم میخوردم هم همسرم ک باعث میشد هم سرحال بشیم هم بدنمون جوون بگیره...شیر و موز و هرما و گردو و کنجد رو مخلوط میکردم عالی میشد...

بعد اینک من 3 روز بعد پریودم یک روز درمیون نزدیک داشتم و روزای تخمک گذاریم با دقت بیشتر...چون پریودم منظم بود روزای تخمک گذاریم دقیق مشخص بود اگ پریود منظم نبلشه اول باید بری دکتر ک پریودت منظم بشه اینجوری راحت تره برای بارداری..

و کارای دیگ ام هست قبل اقدام مثل مدل پوزشین و کارایی ک بعد نزدیکی باید انجام بدیو و این چیزا ک اگ خواستی درخواست دوستی میدم قبول کن برات توضیح بدم

ماندن به پای کسی که دوسش داری قشنگ ترین اسارت زندگیست...👌❤
2738
من بعداز ۴ماه اقدام  دکترم قرص لتروزون داد  همون ماه باردار شدم دوقلو  من توصیه میکن ...

منم مث ایشون☝🏻بعد از یک سال ونیم با قرص لتروزول باردارشدم بجای استرس و نگرانی فقط دعا کن 

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
من بعداز ۴ماه اقدام  دکترم قرص لتروزون داد  همون ماه باردار شدم دوقلو  من توصیه میکن ...

راستی نی نی هاتون چیه؟😍

لطفابرای سلامتی پسرم👶🏻وبهترشدن زندگیم😞۵تا صلوات مهمونم کنید🌷فرستادین بگید منم براتون بفرستم😊.خداجونم پسرم و روز ولادت امام حسن عسکری(ع)بهم هدیه داد😍❤️اگه کاربر مرد هستی لطفا حتی لایک هم نکن ممنون از شما که به خواسته ام احترام میذارین...دلیل این خواسته ام اینه...همونطوری که دوست ندارم همسرم تو فضای مجازی با خانومها چت کنه....خودمم اینکارو انجام نمیدم چون میدونم توی یه رابطه طرفین باید هر دو پایبند به بایدها و نبایدهای زندگیشون باشن.... 
دوقلو شد برا شما؟

نه یدونه اس بچه های شما دنیا اومدن؟..

دوتا دختر  خدا کنه فقط سالم و به وقتشون  به دنیا بیان    سونو اخرم نشون داد حجم ...

خداحافظشون کنه...انشاالله سلامت میان و به موقعه..خب نمیشه کاری کرد؟چقد دیگه تا زایمان دارین

2706