2733
2734
عنوان

کیا بچه اولشون رو

324 بازدید | 20 پست

سلام خانوما میگم کیا سر بچه اول همون اقدام اول و دوم باردار شدن ولی برای بچه دوم خیلی دیر نتیجه گرفتن ؟من دخترم رو سر اقدام اولم باردار شدم اما الان نزدیک یک و نیم ساله اقدام کردم برا بچه دوم ولی خبری نیست؟؟؟؟دکتر هم رفتیم گفتن مشکلی نداریم🤔تجربه دارید بگید مرسی عزیزا❤اینم بگم که نزدیک چهار ساله جلوگیری طبیعی داشتیم

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من الان سه ساله ازدواج کردم الانم دارم طبیعی جلوگیری میکنم حالا حالاهام خیال بچه دار شدن ندارم بنظرت ...

نه بابا منم چهار سالو نیم جلوگیری داشتم با دومین اقدام نتیجه گرفتم

تو چه کردی که دلم این همه خواهان تو شد😍                     وقتی لبخند میزنی خیلی خوشگل تری رفیق🥰
2738
میگن ناباروری ثانویه بهش 

بنظرت با این که دکتر رفتیم و گفتن مشکلی نیست باز هم مشکلی هست؟؟؟ ❤

نامه ای از خدا 😇نگران فردا نباش ،تو اولین بار است که بندگی میکنی❤اما من قرن هاست خدایی میکنم🌹❤من خوشبخت ترین زن دنیام ❤❤❤خوشبخت بودیم زمانی که خوشبختی مد نبود😎خاص ترین مرد دنیاA🧿🧿🧿🧿💍💍💍❤❤❤❤❤

من😶بعد هشت سال دومی خاستم شیش ماهه تو اقدامم هیچ ب هیچ😔الانم یک هفتس عقب انداختم سه بار لکه بینی داشتم بی بیمم منفی میزنه دخترمم هی میگه پس کی برام نینی میاری من تنهام😔😔

توروخدا برام دعآ کنین خیلی زندگیم ریخته بهم ...
بیخیال بابا هرچی دیرتر آرومتر خودش به موقع میاد توفکرش نباشی زودتر اوکی میشه استرس نداشته باش

آره منم گاهی میگم ولش کن هر وقت شد شد اما دخترم خیلی تنهاس چن شب پیش شنیدم داشت دعا میکرد میگفت خدایا نی نی بده با همون زبون بچگونش😇❤

من الان سه ساله ازدواج کردم الانم دارم طبیعی جلوگیری میکنم حالا حالاهام خیال بچه دار شدن ندارم بنظرت ...

اگه شوهرت خوبه بیار الان دیگه وقتشه حالا جاری من ۵سال جلوگیری محکم داشت داشت درس میخوندبعد پنج سال اقدام کرد دید اصلا بچه دار نمیشه 

من😶بعد هشت سال دومی خاستم شیش ماهه تو اقدامم هیچ ب هیچ😔الانم یک هفتس عقب انداختم سه بار لکه بینی د ...

وای الهی بمیرم دقیقا مثل دختر من❤😭ایشالله زودتر نتیجه بگیری خانومم

2706