2737
2739
عنوان

یه حس بدی دارم😳😳😳😳موهام و چتری کردم😱😱😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 90 پست

منم جو گرفتم بزنم مو های جلو سرم تا گردنم میرسن😐

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دنیا الان تو اون تاپیک بودی ک چتری زده بود توهم هوست شد 😂😂🤣🤣🤣

اره😳

لعنت به من😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
منم جو گرفتم بزنم مو های جلو سرم تا گردنم میرسن😐

اوه بزن دیگه

به من که خیلی میاد 

تنوع شد

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2728
بزار دیگههه😒😒😒

میتریم😱

منم چند روز پیش جو گیر شدم و موهامو همسرم کوتاه کرد خیلی کوتاه کرد(فک کنم اخرین باری که انقد کوتاه ...

منم 😅😅😅موهام الان اندازش تا روی گوشامه 

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری
2740
من تا گردن

اره ....من کلا یه عادت بد دارم صبر میکنم موهام تا کمرم برسه بعد 😆😅میرم کوتاه کوتاه میکنمش 

گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود / از هرچه زندگیست دلت سیر میشود🥀🍂🍁🏵️‏.                                                             صبر کردن با تحمل کردن خیلی فرق داره.صبر میکنی چون دوس داری، تحمل میکنی چون مجبوری
بهش ميگن سندروم جنون آني!!!من نيز ازين بيماري رنج ميبرم!😑😑😑

😂😂😂😂😂

هان!😳 به نظرت چتريه؟

نه آبشاریه مگه گفتم چتریه؟😂 

گفتم موهای جلوی سرم تا گردنم میرسه بلند باشند بهم میاد حالا جوگیر شدم احتمالا بزنم داغونشون کنم

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بابا من قبل ازعیدحس کردم موهاموکه جمع میکنم ازجلوی سرم موهام کشیده میشن..به شوهرم گفتم بیاکمی ازجلوی موهاموکوتاه کن که درحین جمع شدن اذیت نشم...اونم ازخداخواسته پاشد..موهاموازجلوکوتاه کردبالای ابروم..بعدیعنی خواست پشت موهام که خیلی بلندشده بوده رومرتب کنه .موهاموکوتاه کردتاسرشونم..من فقط جیغ میزدم وگریه میکردم..آخرسرهم گفت وای چقدرخوشگل شدی.خیلی وقته اینجوری ندیدمت..حالاخواست اشتباه خودش روماست مالی کنه