2733
2739
عنوان

بچه ها میترسم😔😖بیاین آرومم کنین

499 بازدید | 28 پست

بیشتر دوستام و بیشتر بچه های سایت توی ۱۱ هفته سقط داشتن منم میترسم😭فوبیای سقط گرفتم.چه کنم

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍

عزیزم همین تلقین کردن و استرس داشتن خودش سمه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بهخدا توکل کن برای به سلامت بدنیا اومدن بچت.تو هر گروه..که بهت استرس میده نرو چون استرس خودش سممممه از علتای سقط

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738

هی میخوام به جنسیت و سیسمونی خریدن و جشن و این‌چیزا فکرکنم اما همش یه ترسی میاد تودلم

دست خودم نیس که😓

ببین کارت اشتباهه، انرژی مثبت داشته باش، هزاران نفر دارن باردار میشن صحیح و سالم بچشونم بدنیا میارن اونوقت شما به دو نفر که سقط کردن فکر میکنی!!! سرحال و پرانرژی باش داری مادر میشی باید بتونی پشتوانه قوی واسه بچت باشی مثه کوه باش😍

توکل کن به خدا همه چی رو بسپاربه خودش 

با خودت بگو خدا واسه بنده ش بد نمیخواد  

#کودک_همسری.به شدت مخالف ازدواج زیر 18 ساله م    با تنبیه بدنی کودکان مخالفم.مادری که بچه تو کتک میزنی زخم های جسمیش خوب میشه ولی هیچوقت زخمی که به روحش میزنی خوب نمیشه.                    لطفا کسی رو قضاوت نکنید  
ببین کارت اشتباهه، انرژی مثبت داشته باش، هزاران نفر دارن باردار میشن صحیح و سالم بچشونم بدنیا میارن ...

بله درست میگی دوستم😍باید قوی باشم که مامان یه بچه ی قوی هم بتونم بشم😍😍😍

من از روزی که حامله شدم همش میگفتم پوچه. بعد میگفتم سقط میشه. میگفتم مشکل داره. زایمان زودرس میشوم هزار چیز دیگه هیچ اتفاقی هم نیفتاد پسرم هم سالم الان تو جیگرمه هیچ فکر الکی نکن

من وقتی باردار بودم سر پسرم . هر جا میرفتم همش یه بچه معلول می‌دیدم یا نابینا بود تو ۹ ماه بارداریم روزی ۱۰ با. هم میرفتم بیرون همیشه یه مورد اینطوری می‌دیدم پدرم دراومد تا بارداریم تموم شد و خدارو هزار مرتبه شکر بچه سالم بود

میخوام اینو بگم همه این فکرها طبیعیه . انشاالله بچه ات هم سالمه فقط خودتو اذیت می‌کنی با این فکرها.

من خودمو نابود کردم تو نابود نکن

2706