2733
2739
عنوان

لکنت زبان کودک دو ساله خواهش میکنم تجربه ای دارید راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 74 پست
یکی از بزرگترین سخنران های تاریخ(اسمسو یادم نیست،دکتر میثاق در مورد این آدم صحبت میکرد)کسی بود که جو ...

ممنونم عزیزم. واقعا ترس و اضطرابش یه مشکل دیگه س برامون. روانشناس خوب تهران نمیشناسید؟؟

لطف میکنی برای حاجتم صلوات بفرستی؟ ممنونم دوستم😚
 ممنونم عزیزم. واقعا ترس و اضطرابش یه مشکل دیگه س برامون. روانشناس خوب تهران نمیشناسید؟؟

همین دکتر ابراهیم میثاق عالیه

فعلا اینستا هست،پیام بفرستید یا کامنت بذارید اگر ببینه جوابتو میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم بحث ژنتيك فرق داره تو خوانواده هايي كه لكنت وجود داشته ممكنه يكي از اعضا دچار بشه و اين م ...

ممنونم دوست خوبم از لطفت. خدا خیرت بده . این روزا به دعا بیشتر از هرچیزی احتیاج دارم. 

عزيزم بحث ژنتيك فرق داره تو خوانواده هايي كه لكنت وجود داشته ممكنه يكي از اعضا دچار بشه و اين م ...

ممنونم دوست خوبم از لطفت. خدا خیرت بده . این روزا به دعا بیشتر از هرچیزی احتیاج دارم. 

2731
یجا میگن زعفرون و عسل گرمه برای لکنت خوبه یجا میگن واسه لکنت ندید بدتر میشه. چون این دوتا خیلی گرمه ...

نه گرمی اصلا بدتر نمیکنه عسل خرما و...بهش بده مطمعن باش خوب میشه .زعفران معرکه س بده بهش.درکنار دکتر بهش بده مطمعن باش خوب میشه .خودتم استرستو کنترل کن بروز نده که به بچه فشار نیاد .برادرزاده من لکنت خیلیبیی زیادی داشت خدا روشکر الان خوب شده ۷سالشه .ما به مادرش گفتیم‌گرمیشو زیاد کن .احتمالا زنداداشم گوش کرده .

2740
عزیزم لکنت زبان بچتون چطوره؟ گفتار درمانی بردی؟

بهتره خداروشکر اما هنوزم هست. بردمش مطب تقی زاده . متاسفانه با 170 ویزیت و یک جلسه مشاوره 800 تومن رفتن من بی فایده بود. چون اصلا روش هاشون مناسب سن پسر من نبود.پسر من دو سالشه. ولی برای  بچه های بالای پنج سال عالیه. خیلی ها اونجا به لطف خدا درمان شدن. بچه شما چندسالشه؟

بهتره خداروشکر اما هنوزم هست. بردمش مطب تقی زاده . متاسفانه با 170 ویزیت و یک جلسه مشاوره 800 تومن ر ...

خداروشکر که بهتره

4 سالشه یعنی یه جلسه شد 800 تومن!!!!

ما تهران نیستیم ولی خیلی گرونه که اینطوری

خداروشکر که بهتره 4 سالشه یعنی یه جلسه شد 800 تومن!!!! ما تهران نیستیم ولی خیلی گرونه که اینطوری

بله یک جلسه بود 800 تومن.چون معروفترین گفتاردرمان هستن و شیوه ایشون به طور کامل لکنت رو درمان میکنه. دانشگاه شهید بهشتی هم تاییدشون کردن.منم از شهرستان رفتم که یک و پونصد هم هزینه رفت و آمدم شد. دو و پونصد هزینه کردم بی فایده بود متاسفانه. 

بله یک جلسه بود 800 تومن.چون معروفترین گفتاردرمان هستن و شیوه ایشون به طور کامل لکنت رو درمان میکنه. ...

خدایی خیلی زیاده هزینه اش 

بعد توصیه نکردن خود والدین چیکار کنن توی خونه؟

کتاب داستان معرفی نکردن برای بچه؟

2706