2737
2739

کم محلی خرو زمین میزنه دشمن که هیچی.

گاهی وقتا هم ماچه گیری فیلو زمین میزنه هر جور مایلی😐😐😁

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی محلی و خود را همیشه خوشحال نشان دادن😊

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

✔️ 

هرگاه که دعاهایتان به اجابت نمی رسد،به این دلیل است که هنوز راه پاکی جلای روح خود را که همانا رها کردن دیگران و رها کردن موقعیت ها یا مشکلات مالی یا روحی و روانیست را بلد نیستید.

عفو و بخشش ، یکی از مهمترین و والاترین انواع پاکی روح است و یکی از صورت های باارزش عشق است.اگر به عفو و بخشش اقدام‌کنید،به قدرت شفابخش عشق الهی پی می برید.

باید جراحات و آزارهای گذشته را ببخشید و تصور نکنید که این بخشیدن ، لطفی به شخص اشتباه کننده است ، بلکه نیکی ای در حق خودتان است.

نفرت ، انزجار ، انتقام ، خشم و... همه باعث فرسودگی روح شما می شود و روح شما را به تباهی می کشاند و باعث مشکلاتی بزرگ در زندگی شما می گردد .

📚 

بی توجهی ، بیخیالی ، مقایسه نکردن ، فکر نکردن بهش ، وقتی میرسی جایی که دشمن داری یعنی داری درست میری😉بیشتر تو زندگیت تلاش کن و برای موفقیت اونم دعا کن 😊

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

من کلی دشمن دارم

بهشون فکر نمی کنم چون ارزش نداره خودمو درگیر کنم.قطع رابطه کردیم باهاشون یکساله.به خوبی خوشی زندگی میکنیم .شوهرمم اصلا حرفشونو نمیزنه.اصلا خاطره هم ازشون تعریف نمی کنه.به کلی هاردشو خالی کرده.برام جالبه.اخه خونوادشن.خخخخخ شمام بی خیالش شو

2706