2737
2734
عنوان

احساس ناامیدی و تنهایی دارم و فک میکنم از سن ازدواجم گذشته ....

| مشاهده متن کامل بحث + 6675 بازدید | 155 پست
عزیزم همه توخونه پدرراحت یاخوشبخت نیستن خودم که اینطوربودم جدای ازنیازهای عاطفی و.... آدم زیادازحدکه ...

اره درسته...من ی عشق قدیمی دارم الان مجرده باهم درارتباطیم چنباربعم از ازدواج حرف زد ولی دیگ هیچی نگفت خیلی منو راهنمایی میکنه اونم بخاطر ترس از خانوادش نمیتونه منو مطرح کنه 

اون موقع بخاطر مخالفت بابام ردش کردم کااااش کاش ولش نمیکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سوال بپرسم دوس پسر داری الان؟؟؟ دلیل اصلی اینکه خواستگارا میرن و دیگه خبری نمیشه چیه؟؟

داشتم و مدت یک سال با هم بودیم بعد اون ول کرد و رفت. متاسفانه اون مدت یه خواستگار داشتم که خیلی هم خوب نبود ولی اون رابطه ی یک ساله واقعا داغونم کرد 

2738
کو من خیلی حرکت کردم ولی احساس میکنم خدا دستمو نمیگیره ناراحت و افسرده م چیکار کنم؟؟ 

بیشتر تلاش کن

ببین این همه خاستکاری ک داشتی چرا رد کردی ممکنه معیارات زیادی ایده ال هستش و سخت پسندی و زیاده خواه شایدم جذابیتات کمه! چرا یه مرد 35ساله ک خونه ماشین داره بیاد خاستکاریتون چ ویژگی مثبتی دارین!؟ چ جذابیتی ممکنه واس طرف داشته باش بیاد جلو!؟ اگه کار ندارین برین سرکار یه مهارت یادبگیرین پول دربیارین ورزش کنین ب خودتون برسین و... 

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
یه سوال بپرسم دوس پسر داری الان؟؟؟ دلیل اصلی اینکه خواستگارا میرن و دیگه خبری نمیشه چیه؟؟

نمیدونم چرا برنمیگردن!! کلی خواستگار اومده و رفته اما یک نفرشون هم برنمیگردن نمیدونم دلیلش چیه!! اعتماد به نفسم خورد شده 

عزیزم ماهم دقیقا مشکل شما رو داشتیم که خداروشکر دوماه پیش خواهرم تو سن 29سالگی ازدواج کرد

می فهمت چی میگی و چقدر ناراحتی من دیگه به شخصه اینقدر دعا و چله برداشته بودم خسته شده بودم و این اخرا چله نماز حضرت رسول برداشتم و خواهرم دوبارنماز جعفر طیار خوندو چله حدیث کسا برداشت وسطای چله کسا بود که ازدواج کرد😍

البته بگم یکی از اشناهامون به دعا نویسی رو معرفی کردن و گفتن که ازش نتیجه دیدن و ماهم با توکل به خدا رفتیم پیشش آخرای شهریور بود رفتیم و اسفند ماه مشکلمون حل شد ،،،اون آشنامون هم می گفتن چهار ماه بعد اینکه دعا گرفتن ازدواج کردن ایشون و 28ساله بودن نمیدونم دیگه تاثیر دعانویس بود یا نه

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
منم دلم طلاق میخوادبخاطربچم موندم کاش میشدبچموازاینابگیرم میگن بچه ماله ماس

ترک کجایین؟

فعلاتا۷سالگی باشماست اگ دختره 

بعد اونم دیگ بچت میفهمه چی به چیه نمیره سراغ اونا 

مشکلتون چیه؟

مال من کازینو بازی میکرد یا همون انفجار قمار اینترنتی دارو ندارشو باخت کلی قرض بدهی بالا اورد بازم تحملش کردم فرصت دادم ولی بازم برگشت سراغ قمار 

یمدت قرص میخورد سیگار قلیان دروغگویی شدید بی خیال بی مسئولیت  فکرشو بکن خرج زایمان منو بابام داد مثلا میگفتم گوشت نداریم میرفت از خونه مامانش۲بسته میوورد دهن من بسته شه همچین موجودی بود خدابیامرز 

دبیرم هست تازه 

2706