2737
2739
عنوان

تو زندگیتون کسیو دیدید هی بگه من قراره بمیرم وزیادنمیمونمو...

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 54 پست
یکی از دلایل افکار منفی سرد بودن و رسوب سودا تو مغزه اگه لاغری و پوستت کدره با خوردن گرمیجات جوش نمی ...

لاغر نیستم و پوستم سفیده 

با خوردن گرمیجات هم کم جوش میزنم 

ریزش موی زیادی هم ندارم در حد طبیعیه 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
لاغر نیستم و پوستم سفیده  با خوردن گرمیجات هم کم جوش میزنم  ریزش موی زیادی هم ندارم در ح ...

یه تست مزاج شناسی بده تا طبعت مشخص بشه.منم خیلی افکارم منفی بود از استرس و اضطراب شبا خوابم نمیبرد همش اتفاقای بد برای خودم پیش بینی میکردم رشد موهامم خیلیی کمه انگار اصلا رشد نمیکنه با پرهیز غذایی بهتر شدم سردیجات مثل گوجه خیار پنیر ....کمتر میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تست مزاج شناسی بده تا طبعت مشخص بشه.منم خیلی افکارم منفی بود از استرس و اضطراب شبا خوابم نمیبرد ه ...

آها باشه عزیزم ممنون بابت راهنماییات حتمن تست میدم ❤️❤️❤️❤️امیدوارم زودتر این حس بد رفع شه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
لاغر نیستم و پوستم سفیده  با خوردن گرمیجات هم کم جوش میزنم  ریزش موی زیادی هم ندارم در ح ...

عزیزم بیشتر حالات و نشونه های افسردگی داری. من زمانیگه ۱۵ سالم بود افسردگی گرفتم یادمه همیشه یک گوشه میشستم خیره میشدم به ی جا و اشک از چشام میومد یک حسی بهم میگفت من قراره بمیره دایم به ابرها انگار میکردم انگار روزای اخر عمرم بود دیگه اطرافیان و هیچکی واسم مهم نبود خونواده ام هر خوراکی و چیزی که قبلا دوست داشتم واسم میخریدن ولی اصلا نه غذا میخوردم نه هیچ فقط تو حال خودم بودم حتی با اینکه شاگرد اول بودم مدرسه امم ترک کردم دو سه ماه اخرسال از ۱۸ فروردین نرفتم مدرسه تا زمان امتحانات.

و خودم را اماده مرگ کرده بودم واقعا روزای بدی بود از بس این دکتر و اون دکتر بردنم خسته شده بودم رفته بودن حتی پیش دعا نویس واسم از خونه خودمون بشدت بدم میومد ولی یک روزی تموم قرصام را گذاشتم گنار و تصمیم گرفتم خودم را دست اون حس و حال ندم

2728

ب من تو خواب عموی خدابیامرزم گفت ک میای پیشم ب این زودیا

یه نفرم برام فال گرفت تازگیا، گفت عمرت خیلی کوتاهه

حالا همسرت از رو چ حسابی این حرف و میزنه؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
عزیزم بیشتر حالات و نشونه های افسردگی داری. من زمانیگه ۱۵ سالم بود افسردگی گرفتم یادمه همیشه یک گوشه ...

راستش خجالت میکشم این موضوعو با همسرم درمیون بزارم نمیخام فکر بدی کنه و از طرفی هم نمیدونم باید ب کی بگم و از کی کمک بخام دوس دارم برم مشاوره ولی نمیخام بدونه شوهرم دوس ندارم روزی ب زبون بیاره مشکلمو هرچند ک اینجوری نیس... 

2738
ینی چی؟الان شوهرمن امیدب زندگی داره ک حرف مرگومیزنه 

نه میگم برعکس شوهرشما

کسایی ک خیلی میگن سال بعد فلان میکنم ده سال بعد اینجوریم وقتی پیرشدم فلان جورمیشم زودتر فوت میشن..تا افرادی ک دم ب دقیقه میگن من میمیرم زود

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊