2733
2734

دوستان میشه برا تاپیک های شوهرم . عکس گزارش بزنید ممنون میشم اگه زدین لایکم کنید 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ورم طول میکشه بره کلا هم برای بعضیا دیرتر میره من که نوک دماغم غضروفی بود هنوز ورم داره 

شما چن وقته عمل کردی؟من وقتی میگم ورم ینی خیلیییی ها مث اینه ک تازع عمل کردم نوکش خیلی گندس الان ک ورم قسمتای دیگ خابیده حالت سه رخ ک میمونم رو نوک دماغم حالت برجستگی دارع

میگم ک من دماغم نوکش گوستی بود الان بعد هفت ماه خیللللی ورم دارع ،بنظر شما امکان دارع این ورم باقی ب ...

آره عزیزم دماغ گوشتی تا دو سال هم ممکنه ورم داشته باشه خود منم دماغم گوشتی بود خیلی ورم داشت 

❤ خدا جونم تنها امیدم تویی❤ میشه برام صلوات بفرستین. ممنون😘
شما چن وقته عمل کردی؟من وقتی میگم ورم ینی خیلیییی ها مث اینه ک تازع عمل کردم نوکش خیلی گندس الان ک و ...

باشع الان عکسمو میزارم فقد انلاین باشید ک زود برش دارم😐😂

2706