2737
2739
عنوان

کسی هست توی بورس فعالیت کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 49 پست
نه من خودم چیزی سرم نمیشه فقط توبورس ثبت نام کردم فعلا میخوام ببینم میتونم ۱۰میلیون عرضه اولیه بخرم ...

عزیزم اخه عرضه اولیه باید ببینیم اصلا کلا چقدر عرضه میشه. ۱۰ میلیون که شاید در کل سال هم عرضه نشه. چون خیلی کم میدن

روانشناسی کودک
اره متاسفانه ما خودمونم جا خوردیم

مشکلی نیس. من این پولو پای ریسکش وایمیستم. مبلغ چندانی نیس که حسرتشو بخورم. البته درآمدی هم ندارم که بخوام بگم هرچه بادا باد. نمیخوام چشم بسته و قمار گونه باشه ورودم.

لاقل سود یا ضرر کنم یه چیزی یاد بگیرم و بهم اضافه بشه

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من خودم چیزی سرم نمیشه فقط توبورس ثبت نام کردم فعلا میخوام ببینم میتونم ۱۰میلیون عرضه اولیه بخرم ...

اگه یه میلیون بزاری روزی حداکثر تا60تومن میتونی سود کنی حالاتو  تویه ده میلیون حساب کن .ولی خب 60تومن تو سهمیه که پنج درصد روزی سود بده ممکنه کمتر باشه یااصن ضرر باشه

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
2731
مشکلی نیس. من این پولو پای ریسکش وایمیستم. مبلغ چندانی نیس که حسرتشو بخورم. البته درآمدی هم ندارم که ...

اره دیگه ضرر هم داره همیشه سود نیست. فعلا چند روز دیگه عرضه اولیه آریا سسول میاد بخر. عرضه اولیه صبا ام اومد دیگه تموم شد اما یسره نگاه کن با احتمال نیم درصد اگه کسی واسه فروش گزاشت بخر

روانشناسی کودک
خب من اصلا فک کنم تا چهارشنبه طول بکشه که توی کارگزاری ثبت نام و احراز هویت کنم. بنظرتون کدوم کارگزا ...

من اگاه  هستم خودم

ولی من همین اواخر برایکی ازدوستان اقدام کردم صبح کد اقدام کردم ازعصر کدش دستمون بود چهارشنبه ای اقدام کردم شنبه این فرد خرید کرد .کدبورسی انلاین گرفته بود ولی خب الان خیلی شرطاببخشیدامسخره گذاشتن

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
اره دیگه ضرر هم داره همیشه سود نیست. فعلا چند روز دیگه عرضه اولیه آریا سسول میاد بخر. عرضه اولیه صبا ...

از کجا چک کنم؟ از سایت بورس؟ یا کانال و اینایی ک سیگنال میدن؟ این کانالا قابل اعتمادن؟

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 
2738
مگه نمیگی عضو شدی. از کدوم کار گزاری ثبت نام شدی

نه هنوز عضو نشدم میخواستم بدونم از کدوم کارگزاری اقدام کنم ضمن اینکه امروز جمعه س باید فردا برم پیشخوان دولت

الان من ثبت نام کنم تا یه ماه اجازه فعالیت و خرید و اینا رو ندارم؟

خیلی خوبه بیا کلی  سود میکنی

شما چند وقته فعالیت میکنی؟ 

2706