2737
2739
عنوان

كسي تونسته عشقشو برگردونه به رابطه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1543 بازدید | 96 پست
عزیزم اولش چجوری اصلا دوست شدی با این مدل پسر? بعد ببخشید اینا خیلی زودم بهشون بر میخوره نه ؟

واااي ارره فوق العاده حساسه و خودشو ميگيره 🤦🏻‍♀️

رفتيم كنار دريا اخرشب بود و تنها بوديم حرف زديم خيلي بهمون خوش گذشت تو راه برگشت اس داد دوست دارم از همونجا شروع شد 

يني مستقيم نگفت اس ام اس داد  ولي بعد تموم شدن رابطه خيلي بد باهام رفتار كرد منو نبخشيده و كين ...

همون باز خوبه اس ام اس داد تو کاری کردی اون حس کنه اوکیه ای تا دوست شی؟

اینا زودیم بهشون برمیخوره نه ؟

خوشبختی جوونا صلوات ☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بخواد و چن بار برگشته باشه و ایندفه سر دعوا قهر کنن چی؟

سر دعوا قعر کنن ممکنه برگرده ولی چیزی که فهمیدم ما پسرا مثل شما فکر نمیکنیم؛ دیدم دخترا تو رابطه وقتی کات میکنن همش به او پسره فکر میکنن بعدش دلشان تنگ میشه و غرور شان کنار میذارن و میگن بیا آشتی .ولی پسرا بعد کات خب ناراحت میشن ولی زیاد بهش فکر نمیکنن و پشیمان نمیشن مگه اینکه خیلییئ دختره رو دوست داشته باشن که نادره

پسر هستم                                                              مغرور باش؛                                                                      تو به هیچکس                                                            جز خودت نیاز نداری                                 اسمم آر پی مک مورفی هست؛ نه مسمارفی😳
ی سال کجا بود ؟ دوست دیکه داست ؟

آره همدیگه رو دوست داشتیم اما یه بحث بینمون پیش اومد ک یک سال کات بودیم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2728
عزیزم اولش چجوری اصلا دوست شدی با این مدل پسر? بعد ببخشید اینا خیلی زودم بهشون بر میخوره نه ؟

اولش اینستا استوریشو ریپلای کردم اونم پیشنهاد داد😎😍منم چون از قبل میشناختمش و فامیله دور بود یه ماهو نیم ناز کردم بعدش دوباره اومد و منم قبول کردم😎

واااي ارره فوق العاده حساسه و خودشو ميگيره 🤦🏻‍♀️ رفتيم كنار دريا اخرشب بود و تنها بوديم حرف زديم ...

فامیلته؟ منم والا خودم برا این گرفتم 

اما بی احترامی نکردم نمیدونم چجوری بگم تهدید کردنش فایده داره یا نه ؟مثلا هی انلاین شم بلکه بگه

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2740
سر دعوا قعر کنن ممکنه برگرده ولی چیزی که فهمیدم ما پسرا مثل شما فکر نمیکنیم؛ دیدم دخترا تو رابطه وقت ...

خب ماهم دعوا كرديم كه باعث اين جدايي شد

من ميخوام دلشو بدست بيارم چيكار كنمم دوسال و نيم گذشته ولي گفت كينه دارم ازت عصبانيه خيلي

فامیلته؟ منم والا خودم برا این گرفتم  اما بی احترامی نکردم نمیدونم چجوری بگم تهدید کردنش فایده ...

نه فاميل نيستيم

منم رفتم رسمتش درواقع دوتامون مايل بوديم خيلي زياد چشماي هردومون برق ميزد دومين بار كه همو ديديم...

اولش اینستا استوریشو ریپلای کردم اونم پیشنهاد داد😎😍منم چون از قبل میشناختمش و فامیله دور بود یه ما ...

من استوری طرف فقط باز میکنم خسته شدم بس که قدم اول فقط من برداشتم 

خوشبختی جوونا صلوات ☺
2706