2733
2739
عنوان

چوب خداصدانداره✌ چقدرقبول دارید

335 بازدید | 24 پست

خیلی وقته این موضوع مدنظرم بودخیلی دلم میخوادداستانهایی دراین موردبگیدبلکه عبرتی بشه برای کسایی که درحق دیگران ظلم میکنن

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکی از خانواده ی شوهرم بهم خیلی بدی کرد چنان چوبی از خدا خورد که خودم دلم سوخت براش

تو حاملگیش از شوهرش کتک خورد بدترین فحش ها رو شوهرش و خونوادش دادن بهش تو سه چهار ماهگیش

تا حد طلاق دو سه بار پیش رفت

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2731

من که حتی بدون تمسخر به مشکل یکی فکر کردم (حتی به روش نیاوردم ) اون بلا سرم اومد 

ولی کسایی که با حرفشون دل منو شکستن خدا اصلا به چوب اعتقادی نداشت چه بی صدا چه با صدا

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

من خیلی خیلی قبول دارم مدیر مامانم خیلی به کارمنداش بد کرد چی بگم براتون خیلی ظلم کردن اخرش با بی ابرویی از اونجا اخراج شد گفتن پول بالا کشیده حالا تو خونش نشسته هیچکس و هیچجا بهش کار نمیدن به معنای واقعی بی ابرو شد واقعا  چوب خدا صدا نداره

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

الهی کسایی ک‌دل ما رو شکستن ، همونقدر دلشون بشکنه 

همون عذابی ک ما کشیدیمو اونا بکشن...

تا اینجا هیچ چی ندیدم فقط دلمو شکوندن، روز ب روز حالم بدتر میشه اما اونا هر روز  خوش تر شدن ، کاملا هم زندگی ب کامشونه....

مال خودم بشدت سریع و صدا داره  خصوصا اگ کسی رو قضاوت کنم سرم میاد

یه بند خدایی رو هم میشناسم تو روستامون زمان جنگ از کمک ها و اهدایی ها سو استفاده میکرد...الان دخترشکه همون موقع مسموم شد رفت...یکی از پسراش اعتیادشدید دارهو تو کوچه خیابون وله..یکی دیگه از پسراس هم فلج شد سر یه حادثه ای

خودشم تعریف چندانی نداره...خیلی خانواده اصیلی بودن و پولدار....سال ۸۰ ۶۰۰ میلیون سهم ارث طرف شده بود!!!!..این یکیشون اینجوری در اومد

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

من به این نتیجه رسیدم کسی که ظلم میکنه کوچیک یا بزرگ  چوبش دد هم میخوره  منتهی بعضی ها جار میزنن یا اینقدر واضح هست که همه میفهمن   یا اینکه اینقدر پنهان میکنن و ظاهر خودشون رو حفظ میکنن که کسی متوجه نشه 

2706