2737
2734

خیلی مثبت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منفی ،،دعواهامون بیشتر شده البته بحث های کوچیک ،، ولی خب چند روز میبرم پیش مامانم میمونن بچه ها ،،خونمون خالی باشه ما اصلا دیونه میشیم ،،

خدایا مواظب عزیزانم باش🌻🌻لطفا برا سلامتی بچه هام صلوات بفرست
2740

بدون شک منفی افتضاح. به گند میکشه زندگی رو  اصلا بچه خر است خر

بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
منفی ،،دعواهامون بیشتر شده البته بحث های کوچیک ،، ولی خب چند روز میبرم پیش مامانم میمونن بچه ها ،،خو ...

خدا واستون نگهشون داره

واسه من نمیتونم وجود نداره اگه بخوام حتما میتونم خدایا به امید خودت💪

مثبت منفیشو نمیتونم بگم چون متغییر همش...در کل میشه مرکز توجه و همه اولویتت در تصمیم گیری هات

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

منفی

تایم رابطه نداریم همش بیداره

گریه میکنه جیغ میکشه ما ب هم میپریم

یه سری تفریحاتمون کنسله 

کنار هم نمیتونیم بشینیم یا حتی بخوابیم یا حتی اصلا نمیتونیم حرف بزنیم 

دخترم خیلی شلوغه ۱۷ ماهشه

مثلا وسط یه بحثی دخترم شروع میکنه به گیر دادن ،نق زدن ،گریه کردن ،جیغ کشیدن ،دیگه خودت ادامه ماجرا رو برو 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706