2737
2739

ماهشام

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لایت ویتامین دی هم داره ک برا جذب کلسیمش واجبه.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

.

جوجه رنگیه عاقامونم😍یه عاقایی خیلیییییییی سخت گیر و حساس و در عین حال مهربون😍(متعهّد به همیم💍)سه سال از با هم بودنمون میگذره روزای سخت و خوبی باهم داشتیم😍😍😍😍میمونیم برای هم تا همیشه🌸❤«فاطمه❤علی»
2740
من اصلا به شیر های کارخونه ای اعتماد ندارم اصلا شیر نیستن به نظر من  من از لبنیاتی شیر تازه می ...

عزیزم اونا برای بچه خطرناکه چون پاستوریزه نمیشه 

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
جلو موهاتو زدی؟

چطور

عزیزم اونا برای بچه خطرناکه چون پاستوریزه نمیشه  

به نظرم مواد نگهدارنده و پالم شیر های کارخونه ای بیشتر خطرناکه 

به این روش  در خونه میشه  شیر رو پاستوریزه کرد

http://www.manizan.com/fa/NEWSVIEW/50

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
عکس پروفایلتون🙈

موهامو قبلا چتری خورد زده بودم الان درحال رشده