2737
2734

به خداوندی خدا باید یک سری از این مادرهایی که بچه هاشونو کتک میزنن معرفی کرد حیف و صد حیف نمیشناسمتون و دستم کوتاهه با افتخارم تاپیکش میکنن نزن خانم عزیز نزن مادر عزیز نزن اون بچه پناهش تویی سنگ صبورش تویی اون فقط تو رو داره نزن الاهی خدا عاقلت کنه الاهی خدا خوبت کنه نزن بچه ی بی زبونو😭😭😭😭😭

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه بودم همش زنگ میزدم ۱۲۳ میگفتم مامانم منو میزنه بعد براشون شعر میخوندم 😑زنه میگفت خوب کاری میکنه میزنه بگو از طرف منم بزنه 😑😑 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2738

اعصابا خورده خواهر

دهن بچه هم که همش باز باشه و عررررر بزنه

دیگه بعضی مواقع دست مادر نیست

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

زنگم میزنی چیکار میکنن هیچی...من بچه بودم بابام مارو انقدر اذیت میکرد و میزد که حد نداشت هرجور شکنجه ای که بگی سر ما آورد من فرار کردم تو کوچه داد زدم به پلیس زنگ زدم اومدن و هیچی هم نشد خدا لعنتشون کنه

بچه بودم همش زنگ میزدم ۱۲۳ میگفتم مامانم منو میزنه بعد براشون شعر میخوندم 😑زنه میگفت خوب کاری میکنه ...

😂😂😂😂😂😂

دوستت دارم و همین جمله خبری کوتاه؛ بزرگ ترین خلاصه تمام عاشقانه های جهان است.  
اعصابا خورده خواهر دهن بچه هم که همش باز باشه و عررررر بزنه دیگه بعضی مواقع دست مادر نیست

بره خودشو بزنه خب اون بی زبون بی دفاع رو چرا میزنه؟ بزن تو صورت خودت ببین چقدر دردت میاد تازه میدونی میخای بزنی بدنت شوک نمیشه بچه نمیدونه الان دست مادرش شلال میشه تو سر و صورت و کمرش شوکه میشه گناه داره از خدا بترسید 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
من جات باشم زنگ میزنم به 123 میگم

همسایه ما زنگ زدن دو دفعه کاری نکردن ولی 

اوایل فکر میکردیم با شوهرش دعوا میکنه نگو با بچه های ۵_۶سالشه اینجوری میکنه 😔

امروز در خونه رو باز کرده بود میگفت برو من دیگه بچه نمیخوام اگر تو نری من میرم 

یه مادر ابله  تاپیک زده تو یک ساعت ۵ بار بچمو زدم ، چرا ؟ چون غلط املایی داره 😐🤦‍♀️ بعد میگه سرزنشم نکنید !! انتظار داره بیاد از شیرین کاریش تعریف کنه مدالم بهش بدیم

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706