2737
2734

من تو پریودی ماه قبلم نزدیکی داشتم البته با جلوگیری طبیعی امروز وقت پریودم بودم همیشه هم یک روز جلو مینداختم ولی هنوز پریود نشدم چقدر احتمال بارداری هست ؟؟ دارم سکته میکنم قبل عید عروسیمون بود ک کنسل شد 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   

تو پریودی رابطه داشتین؟؟😵😵عزیزم حامله چیه شما عفونت گرفتی

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

😬 احتمالش هست اگه در رفته باشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو پریودی رابطه داشتین؟؟😵😵عزیزم حامله چیه شما عفونت گرفتی

اره دیگر جوگیر شدم مشکل عفونتی ندارم خب ماه عفونت پریود رو عقب میندازه ؟؟

2738
اره دیگر جوگیر شدم مشکل عفونتی ندارم خب ماه عفونت پریود رو عقب میندازه ؟؟

بله که عفونت پریودو عقب میندازه. خیلیم خطرناکه تو پریودی. رحمت هنوز بازه هرچی میکروبه میرسه به رحمت. سیستم بدنت بهم میخوره. کارت خیلی خطری بوده. بعدم چجوری اخه دردت نگرفت دختر . شوهرت چجوری دلش اومد وایی 😖😖

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
تو پریودی یعنی ؟؟

آره ممکنه اون موقع هم تخمک آزاد بشه یهو 

🙄 یه بیبی چک بزن خیالت راحت بشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
دعا کن باردار نباشی🤔 چطور وقت پریودی رابطه دارین !!!!!! اصلا کثیف تر از این حالت چیزی هست؟؟؟

خب ما موقعیت کنار هم بودنمون خیلی کمه 

یعنی واقعا احتمالش هست؟؟

2706