2733
2739

۶ساعت تو اب بود برنجم ایرانیه .پلوپزم دارم

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اندازه یک بند انگشت روش آب بریز.  یه مقدار نمک و روغن بزن بزار جوش بیاد هر وقت آبش کشیده شد دم‌کن

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

با پلو پز بلدنیستم کمی تا بالا برنج بیاد اب جوش بریز دورسرش باش کمی له شد تودستت ابکش کن تا نیم ساعتم دم میکشه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2738
۶ ساعت تو آبنمک خیس بوده دیگه درسته؟

اره

بریز تو پلوپز جوری آب بریز که اندازه یه بندانگشت بیاد رو برنج..روغن بریز..اگه به برنجت نمک نزدی نمکم ...

دیگه ابکشش نکنم؟؟

2706