2737
2739

من یه آدم شکموام که هیچ غذا یا خوراکی ازم در امان نمیمونه ... حالا یه هفتس بی اشتها شدم ... غذا به زور میخورم ... دیروز نتونستم پفک بخورم هنوز بالاسرم همینطوری پفکا موندن یه دونشم نخوردم ... کیک هم همینطور ... خواهرم پخت واسه من گذاشتن کنار صبح بهشون گفتم خودتون بخورین من نمخوام 

غذا هم ک میخورم ب زور معدم سنگین میشه و احساس بدی دارم و حالت تهوع میگیرم و یه احساس استرس دارم انگار تو دلم آشوبه ... چرااااااا

خسته از نرسیدن ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردار نیستی ؟🙄

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
2738
چرا ؟ چی باعث میشه اوکی شم ؟

من الان ک باردارم اینجوری ام.البته چون دیگه این اخراشم خداروشکر.

ولی قبل بارداری چندماه ی بار اینطوری میشدم.روزه ک میگرفتم معدم خوب میشد و بعدم باز به همه چی اشتها داشتم.

اخه معده پاکسازی میشه تو اون چند ساعت 

2706