2733
2734

بچه ها اگه خودتون یا اطرافیانتون رفتن و عضو تلفیق هنرشدن لطفا بگید موفق بودن یا متضررشدن؟

من خودم اصلا نظر مثبتی بهش ندارم ولی برادرشوهرم یه ساله داره فعالیت میکنه و مخ همه رو خورده.حالا زنگ زده به شوهرم و شوهرم رو وسوسه کرده با شرکت کردن.

لطفا نظر بدید.

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش منم یکی از دوستام مارو برد کلی هم مغزمون خورد ولی من نرفتم بنظر شرکتشون همون هرمی به اسم هنر میخان لا پوشونی کنن چون وجهه قانونی نداشت من کلی تحقیق کردم بعدشم سودشم واسه اون سرگروهه هست تو این مورد باید اینقدری سروزبون داشته باشی تا چند تا مشتری پیدا کنی که کلا سودش شاید خرید همون جنس اولی که بهت دوبرابر فروختن بشه 

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
راستش منم یکی از دوستام مارو برد کلی هم مغزمون خورد ولی من نرفتم بنظر شرکتشون همون هرمی به اسم هنر م ...

منم همینو میگم.

جاریم و خواهرشوهرم خرید کردن میگن جنسی که خریدن رو به سه برابر قیمت بشون دادن.

هنوز هم بعد سه ماه هیچ سودی دریافت نکردن.

برادرشوهرم بشون گفته شما بیایید و به هیچی کار نداشته باشید ولی الان میگه باید خودتون دست پیدا کنید

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
2738
منم همینو میگم. جاریم و خواهرشوهرم خرید کردن میگن جنسی که خریدن رو به سه برابر قیمت بشون دادن. هنو ...

اره این فقط برا اون سرگروهه سود آوره من که گولش نخوردم 

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪