2737
2739
عنوان

راه حل میخوام

119 بازدید | 9 پست

شوهرم بهم بی اعتنایی کرده پیش خانوادش،همش پیش خواهر و مادرش بود و پشتشو بهم کرده بود..وقتی هم ابراز ناراحتی کردم سرم داد زد و گفت تو حسودی و بدت میاد من با خواهر و مادرم خوشم ...

۳ روزه قهریم،قبلا سریع میومد منت کشی ولی الان دریغ از یه...

میشه جدا از سرزنش بگین راه حل چیه؟؟بخدا حوصله منت کشی ندارم

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میری خونه مادرش شما هم گوشیت بگیر سرگرم باش مطمنن اونا میترکن از اینکه بهشون محل نمیذاری 

شوهرتم ولش کن 

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2731

بانو عزیزم این خانوم کمک می خواد

@ksktuuus

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
بانو عزیزم این خانوم کمک می خواد @ksktuuus

منم کمک میخام  خواهرم شوهرش خیلی بداخلاق و خانوادش پرش میکنن حتی خورد خوراکشون یکیه

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
میری خونه مادرش شما هم گوشیت بگیر سرگرم باش مطمنن اونا میترکن از اینکه بهشون محل نمیذاری  شوهر ...

من بخاطر اینکه اونا نفهمن باهاش صحبت میکنم پیششون ولی اون کم محلی میکنع

مُتَاسِفانِه اِستِفآدَم اَز گوشئ📱به حَدئ رِسیدِه کِه،،،،،،دیگِه نِمیدونَم اون گوشیِه مَنه یآ مَن آدَم اون🤕🤔
منم کمک میخام  خواهرم شوهرش خیلی بداخلاق و خانوادش پرش میکنن حتی خورد خوراکشون یکیه

از هر دردی بدترع😔

2738

@kaktuus

دوستان تگش می کنید بانو رو 

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
من بخاطر اینکه اونا نفهمن باهاش صحبت میکنم پیششون ولی اون کم محلی میکنع

همه شون همینن شوهرم جلو جاریم سرم داد کشید میخاد بگه من مرد م جاریم میخندید من برام مهم نیست شما طبیعی رفتا رکن