2737
2739
عنوان

ابله مرغون رو جنین تاثیر میذاره؟

6362 بازدید | 41 پست

هفته ۱۲بودم که ابله گرفتم الان کم مونده نینی به دنیا بیاد هنوز استرس دارم میترسم کسی بوده تو بارداری ابله گرفته باشه و بچه سالم باشه؟واسه تو دلیم یه صلوات بفرستید که انشاالله سالم باشه😔

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اطلاع دقیق ندارم ولی خب وقتی سونوی سلامت و اینا رو دادی و جنین بررسی شده دیگه چه مشکلی؟شکر خدا نقص و مشکلی نداشته دیگه..تگرانیت از چیه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
انشالله ک طوری نمیشه چقد بی احتیاطی کردی

رفته بودم برای نوار قلب جنین نمیدونم کی ابله داشته تو بیمارستان اونجا گرفتم 

2738
اطلاع دقیق ندارم ولی خب وقتی سونوی سلامت و اینا رو دادی و جنین بررسی شده دیگه چه مشکلی؟شکر خدا نقص و ...

گفتن بهم تو سونو یه سری چیزارو نشون نمیده بخاطر همین از اول بارداری استرس دارم الان که داره موقع زایمانم میشه خیلی بیشتره استرسم

نه عزیز جان، اصلا نگران نباش  ، ۱۲ هفته برای آبله مرغان خطرناک نیست، خیلی به ندرت مشکل پیش میاد،

خودم وقتی دخترمو باردار بودم تقریبا همین سن حاملگی شما آبله مرغان گرفتم، 

خیلی حالم بد شد

مواظب باش تب نکنی، و سعی کن خیلی استامینوفن نخوری،

دختر من خداروشکر صحیح و سالم بدنیا اومد.  الان دردش به جونم ۷ سالشه.

صورتش هم مثل ماه 

اصلا ذره ای نگران نباش و به خدا توکل کن.

رفته بودم برای نوار قلب جنین نمیدونم کی ابله داشته تو بیمارستان اونجا گرفتم 

خب شما که قبلش نکرفته بودی باید با دکترت درمیون میزاشتی، ازت یه ازمایش میگرفتن ببینن بدنت ایمنی داره یانه، چون ابله شوخی نیست، خطرناکه، برو خدا رو شکر کن زود گرفتی، ماههای وسط احتمال نابینا شدن جنین هست، ولی شما همون اولا گرفتی 

من سر بچه دوم روزئولا گرفتم، اونم خطر نابینایی بچه هست، خداروشکر سالم دنیا اومد

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
گفتن بهم تو سونو یه سری چیزارو نشون نمیده بخاطر همین از اول بارداری استرس دارم الان که داره موقع زای ...

ریلکس باش گلم..چیزای مهم تو سونو کاملا مشخصه جمجمه و دور شکم و کلیه ها و روده و دست و پا و انگشتا و لب و دهان و اعضای بدن کاملا مشخصه..مو و پوست و اینا دیده نمیشه دیگه عزیزم که تازه فرضا موهاش کم پشت باشه یا پرپشتپوستش تیره باشه یا روشن این چیزا چندان مهم نیست که..بسپر به خدا دلتو ا وم مبکنه

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706