2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترجیحا خودت بری پیداشون کنی و بشون کمک کنی  یا نیازمند واقعی رو بشناسی یا بت معرفی شه

آره اینجوری خوبه میخوام مثلا یه نظر یا ایده ای پیدا کمم که براشون چجوری درآمد درست کنم 

کارافرینی.

یا به قول قدیمیا بجای اینکه ماهی دستشون بدی ماهی گیری یادشون بدی 

یه حیر اومده بود دانشگدهمون میگفت تو مناطق محروم میرم به خاموما واقایوی که بیکارن جوشکاری و قالی بافی. واینکارا که تجربیه یاد میدم و وام میدم که کارشون راه اندازی بشه و از همون کار پولو برگردونن البته این طرح در حد خیلی بالاییه 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738
به نظرتون چجوری میشه براشون یه‌کاری جور کرد تا درآمدشون‌دائم بشه  

الان متاسفانه90 درصد تو ایران نیازمندن پیدا کردن کاری نداره ، من چند ساله جهیزیه جور میکنم خودم در حد توانم بقیشم از دیگران احساس خوبی دارم یخچال گاز دو دست رختخواب ی سرویس 6 نفره ی فرش ی سرویس قابلمه پارچه پرده تلوزیون در همین حد فقط مایحتاج اصلی برا شروع زندگی ، بلاخره خیلی کارا هست مثلا اگه شرایط داری کار  براشون جور  کنی ک عالی میشه ، یا هزینه تحصیل ی بچه رو بدی هزینه کلاساش درساش وسایل تحصیل و ....رو تا اخر بدی تا اخرش تا ب ی جایی برسه و .....