2733
2739
عنوان

قهر با شوهر عقدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 92 پست
کلا زنها نیاز ب ابراز دارن مردا نیاز ب انجاد دادن یک کار دارن! باید بپذیری

دقیقا به همین دلیل هست که تمام زنهایی که این ویژگی رو پذیرفتن در زندگی زناشویی مشکل دارن ...هر چیزی که از قبل به آدمها حقنه شده درست نیست ...زن ناز هست و مرد نیاز و فلانی پیاز ...اینا همش در حد حرف هست و شاید در مورد زن امروزی نیست ...مردها هم به شدت نیاز به ابراز و توجه دارن ...گاهی زنان به شدت نیاز ...اگر این ناز کردن بشه عادت بشه ضعف ..بشه کمبود ..اون زن زندگیشو باخته ...هیچ مردی و هیچ زنی از آدم ضعیف خوشش نمیاد ..متاسفانه حتی ناز کردن هم درست بلد نیستیم تبدیل به لوس بازی میشه که دافعه هست 

ببین  اسی من شوهر ۲۱ سال قهر میکرد.نه داد میزد و نه بی ادبی.فقط قهر و سکوت چون میدونست بشدددت ...

عزیزم شوهرش دشمنش که نیس که بخاد ازارش بده. بعدم با دوست داشتن یه نفر ازار نمیبینی ولی با وابستگی چرا. ممکنه طرفتم نخاد ولی ناخاسته ازارت بده. شما همکوه یخ نشدی همسرتو دوست داشتی فقط سعی کردی وابستگی تواز بین ببری

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا به همین دلیل هست که تمام زنهایی که این ویژگی رو پذیرفتن در زندگی زناشویی مشکل دارن ...هر چیزی ...

ایشون گفتن ک نامزدشون درونگراست!

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
یا خدا کسی نازمو نمیکشه هیچ باید نازم بکشم 😐

نننن نازشو نکشیا 

عاقلانه باهاش صحبت کن اگه درست جوابتو نداد بدون مشکل از اونهف

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
دقیقا به همین دلیل هست که تمام زنهایی که این ویژگی رو پذیرفتن در زندگی زناشویی مشکل دارن ...هر چیزی ...

افرین دقیقا . گاهی واقعا تو زندگی واقعی جای زنو مرد عوض میشه . گاهی زن پر نیاز میشه مرد هم گاهی دوست داره زنش بهش محبت کنه . این قانون من در اوردی از ریشع اشتباهه اونم الان تو این زمونه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2738
یا خدا کسی نازمو نمیکشه هیچ باید نازم بکشم 😐

خب بکش مگه چی میشه . شوهرته ها .عشقته. اگه نازشو بکشی اگه بفهمه توهم دوسش داری مشکلی پیش میاد ؟؟اونم یاد میگیره

عزیزم شوهرش دشمنش که نیس که بخاد ازارش بده. بعدم با دوست داشتن یه نفر ازار نمیبینی ولی با وابستگی چر ...

من دقیقا منظورم همون وابستگی بود

وقتی بفهمه وابستگی هس از همون راه آزار میده

گفتم‌که

هر زندگی یه نسخه و پیشنهادی در خورش هس

اینکار به زندگی من جواب داد

استارتر چون دربرابر این رفتاراش پاداش گرفته نمیتونه بپذیره ک اشتباهه من یبار ۳ سال پیش اینکارو کردم ...

کارش واقعا اشتباهه

ب مرد نباید بفهمونی ک بهش وابسته ای اصلا درست نیست

اصلا قهره زیادی درست نیست توالان شوهرت هی قهر کنه چیکار میکنی؟

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
کارش واقعا اشتباهه ب مرد نباید بفهمونی ک بهش وابسته ای اصلا درست نیست اصلا قهره زیادی درست نیست تو ...

شوهرم که نیست

ولی استارتر مهرطلبه و مهرطلبا همیشه اینجورین هم خودشو غذاب میده هم بقیه رو

قبلا خیلی قهر میگردیم هفته ای ۲ بار انقدر تمرین کردم تا   اینکه بیشتر از ۲ ماه بود قهر نکرده بو ...

ببین شما برو آشتی کن تااونم یاد بگیره آشتی کردن و منت کشیدن چ شکلیه - چرا پرو بشه؟ مگه شوهرت نیست؟

الان اونم پیش خودش اینجوری میگه اگه برم منت بکشم پرو میشه!

همونجوری ک تو نیازه عاطفی داری - همسرتم نیاز داره

یاهمون روابط متقابل

خب مطمعنم همسرت بلد نیست چحوری باخانم رفتار کنه هنوز بااخلاقیات خانم ها آشنا نیست

قهر اصلا درست نیست چون بدتر جدایی و دلسردی میاره

درعوض باهاش خوب باش و بخند

سر یع فرصت بشین باهاش صحبت کن 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706