2737
2734
عنوان

غذای کمکی نی نی لطفا راهنمایی کنید

100 بازدید | 18 پست

سلام مامانای عزیز میشه بگین زرده تخم مرغ .خرما.عصاره قلم روازچه زمانهایی میشه به نی نی داد؟ من پسرم بخاطررفلاکسش ازپایان ۴ماهگی شروع کردم الانم پایان شش ماهگیشه 

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما تا الان چیا میدادین؟؟گوشت تو سوپش میریختین؟؟

فرنی .پوره هویج.کدوحلوایی .سوپ 

بله گوشت مرغ یه کوچولومیریزم توسوپش

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
پشت کارت واکسنشم زده البته به بعضی رفلاکسیا خرما ننیسازه 

میگن تمام غذاهای پشت کارتومیشه استفاده کردبرای بچه های رفلاکسی به شرطی که الرژی نداشته باشن

2738
تخم مرغ‌از نه ماهگی دکتر من گفت خرما رو من خودم از هشت ماهگی‌دادم عصاره قلمم تو سوپش‌میتونی بریزی

عصاره قلم روغنشوجدامیکنید؟ 

میگن تمام غذاهای پشت کارتومیشه استفاده کردبرای بچه های رفلاکسی به شرطی که الرژی نداشته باشن

از کم شروع کن مخصوصا زرده را از یه نخود به پسر من نساخت و الان یکسال و دو ماهشه میخوام بازم تست کنم

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
پشت کارت واکسنشم زده البته به بعضی رفلاکسیا خرما ننیسازه 

من خودم میخوردم زانوی پسرم زخم میشد ولی شنیدم به پوست خرماحساسیت میدن

از کم شروع کن مخصوصا زرده را از یه نخود به پسر من نساخت و الان یکسال و دو ماهشه میخوام بازم تست کنم

ممنونم فعلاامتحان نمیکنم 

عزیزم از چند ماهگی ابمیوه میدادین ؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2706