2737
2739

بیشتر حرف بزنه 

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂

والا یه جسم گوشتالو بزرگه ۹۰ کیلویی به پشتی تکیه داده تو گوشیه گاهی یه لبخندی میزنه علائم حیاتیش همینه فقط 😂

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

وقتی پیش همه بهم محبت میکنه ازم دفاع میکنه 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
2738
والا یه جسم گوشتالو بزرگه ۹۰ کیلویی به پشتی تکیه داده تو گوشیه گاهی یه لبخندی میزنه علائم حیاتیش همی ...

منم موافقم حرف بزنه و انرژی بده

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
منم موافقم حرف بزنه و انرژی بده

مخصوصا الان که قرنطینه ایم اگه حرف هم نزنیم دل آدم میپوکه دیگه

والا یه جسم گوشتالو بزرگه ۹۰ کیلویی به پشتی تکیه داده تو گوشیه گاهی یه لبخندی میزنه علائم حیاتیش همی ...

😂😂😂

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

امضات بی نظیر بهترین در نی نی سایت منم حسرت ی حیاط رو دلم

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
امضات بی نظیر بهترین در نی نی سایت منم حسرت ی حیاط رو دلم

ممنونم دوست من .آرزومه برات حسرت بدل هیچی نمونی🌹

خخخ شوهر منم خ کم حرفه رومخه مثلا درمورد هرچی حرف بزنم فقط میگه هووم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706