2733
2734
عنوان

سرگذشت زندگی دختر خالم

| مشاهده متن کامل بحث + 2106 بازدید | 49 پست

حالا من بگم دوستم یه دوست پسر داشت واسطه اون دوتا من بودم من خیلی ادم خجالتی بودم و همیشه استرس اینو داشتم که بقیه در مورد من چی فک میکنن واسه همین همیشه رفتارهام سنجیده بود اما با این دوست پسره یه کوچولو راحت بودم چون میدونستم عشق داره و از حرفهای من برداشت بدی نداره که مثلا فک کنه دارم چراغ سبز نشون میدم 

خلاصه یه مدت وقتی واسه واسطه گری باهام در تماس بود ازم میخواست باهاش بیرون قراربذارم منو ببینه منم هر دفعه به یه دلیلی رد میکردم و نرفتم به دوستمم نگفتم میترسیدم دیدش بد بشه و رابطشون خراب

محتاجم به دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد یه مدت دیدم دوستم باهام سرسنگیه و مث همیشه نیست کلی اصرار و دلیلش پرسیدم گفت ها تو میخواستی با دوست پسر من دوست شی اون بهت رو نداده وگرنه تو پایه بودی چی فک کردی با خودت فک کردی اون داره با من عشق و حال میکنه توام کنارش یه حالی ببری😳حالا هر چی واسش توضیح میدادم که بابا بخدا من یه درصدم فک نمیکردم با پسری که دارم روابطشو با تو میبینم دوست بشم یا اگه همچین کاری میخواستم بکنم خب باهاش بیرون قرار میذاشتم وقتی نرفتم ینی حسی نداشتم ینی دوستم در اولویت بوده باور نکرد هرچی دلش خواست بهم گفت

محتاجم به دعا
ادمای اینجوری فقط ماله بقیه رو می خوان. یه درصدم احساس تو کارشون نیست. اگه مردم زود به غیبت کننده اع ...

اره پسره هم دیده بود یه ماه گذشته و از طرف اون هیچ خبری نشد خودش جلو اومد و وقتی گفت چی گفته دوستم خواستم شاخ دربیارم از تعجب منم ک گفتم اون چی میگفته در دو طرف فهمیدیم قضیه رو منم با اینکه ب پسره اوکی ندادم ولی با اون دوستم کات کردم

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2731