2410
2553
عنوان

سرگذشت زندگی دختر خالم

2097 بازدید | 49 پست

دیشب خواب دختر خالم دیدم . خیلی دلم میسوزه واسش.  موقعی رفت دانشگاه اوایلی گوشی اندورید اومده بود نرم افزار چت نصب کرد به نام وی چت اونجا با یک پسری اشنا شد با هم دوس شدن ولی سطح زندگیاشون بهم نمی خورد. دختر خالم باباش طلا فروشی بزرگی داشت ولی دوس پسرش باباش فوت شده بود . خیلی همدیگر دوس داشتن  . تا اینکه اومد خواستگاری دختر خالم.  ولی خانواده خالم قبول نکردن .باز یک مدت با هم دوست موندن از دوباره اومد خواستگازی دختر خالم این بار باباش محکم وایستاد جلو دختر خالم گوشیش هم گرفت دیگه راه های ارتباطیشون هم بسته شد . تا دختر خالم کمک گرفت از اون یکی دختر خالم کمک گرفت اون دختر خالم شد رابطشون با دوس پسرش خبرا رو می اورد واسه دختر خالم . تا دیگه خالم و شوهرش مجبور کردن دختر خالم از بین سه تا خواستگارش یکی رو انتخاب بکنه دختر خالم مظلوم بود نتونست جلو خانوادش وایسته مجبور شد با یکیشون ازدواج بکنه.  کسی که در شان خانواده خالم باشه پولدار باشه . تموم شد دختر خالم مجبوری با یکی نامزد کرد زود هم عقد تموم شد رفت . اتفاق های مهم از اینجا افتاد اون یکی دختر خالم شده بود رابط هنوز دبیرستانی بوده . بعد از کنکور اون یکی خالم زنگ زد اخر هفته جشن نامزدی فاطمه هست . خیلی تعجب کردم اخه چطوری بدون خبر یهویی  تا جمعه شب شد یک روز قبلش فهمیدم بله اقا داماد دوس پسر اون یکی دختر خالم بوده حتی جشن نامزدی هم فرمالیته هست اینا قبلش محضر عقد کردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

قسمت این دختر خالت بوده 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2714

این قسمت  دخترخاله خواستگار ربا

ولی اون دوتا باز چشمشون بهم بیفته یاد گذشته میفتن سخته براشون 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

قسمت اینجوری بوده دیگه وقتی اون نامزد کرده پسره حق داشته یکی دیگه رو انتخاب کنه دیگه کار خطایی نکرده ولی دخترخالت بیشتر باید مواظب باشه که پسره بعد ها بهش خیانت نکنه

2706