2737
2734
عنوان

بچه ها یعنی امیدوار باشم؟

135 بازدید | 15 پست

سمت راست زیر شکمم دقیقا جلو و پشت کمرم تیر میکشه و این که من یک هفته ای میشه سوره رعد ایه 31 رو دقیقا به پهلوی راستم بستم و دیروز هم روزه برای حاجت بارداری گرفتم به نظرتون داره لانه گزینی میشه؟؟؟؟؟5 روز مونده به موعد ریروز بی بی منفی شد

اگه این ماه حامله بشم به قید قرعه به پست های 5 نفرتون شارز 2 تومنی میدم😍😍😍😅😅😅

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که باشی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2731

😐😐😐😐

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ان شاءالله که باشی ولی چقدر. اشتباه کردی هنوز مطمئن نشده مطرح کردی، تا ماه پنجم حاملگی نباید به کسی بگی چه برسه هنوز مطمئن نیستی و بین صدها نفر میای و اعلام میکنی که نمیدونی طرف چه انرژیی به سمتت میفرسته

2738
من به بستن کمر و ... اعتقاد ندارم. دلیل باید علمی باشه

ولی من خودم دیدم خیلیییی ها تو اون نا باوری حاجت گرفتن و خودشونم باورشون نمیشد ایشالا که منم یکی از اونا باشم

ان شاءالله که باشی ولی چقدر. اشتباه کردی هنوز مطمئن نشده مطرح کردی، تا ماه پنجم حاملگی نباید به کسی ...

میدونم حرفتون کاملا درسته ولی انقد که دعا و قران میخونم هیچ انرژی این روزا منفی به سمتم نمیاد فقط دوست دارم کسایی که تجربه کردن بگن درد اول زیر شکم اینجوریه؟فقط سمت راستم گرفته و پشت کمر دقیقا همون سمت راست ولی اصلا درد سینه اینا ندارم برعکس ماه های قبل که شدید بود و پری میشدم

میدونم حرفتون کاملا درسته ولی انقد که دعا و قران میخونم هیچ انرژی این روزا منفی به سمتم نمیاد فقط دو ...

بالاخره این سخن امام جواد علیه السلام هست و شما نمیتونی بگی من میتونم سخن امام معصوم رو دور بزنم، فرمودند اگر می خواهید کارهاتون به آخر برسه تا محکم نشده و به نتیجه نرسیده مطرح نکنید. ان شاءالله که نتیجه میگیرید ولی دیگه جایی مطرح نکن

بالاخره این سخن امام جواد علیه السلام هست و شما نمیتونی بگی من میتونم سخن امام معصوم رو دور بزنم، فر ...

عه من نمیدونستم شاید چون هر ماه میگم اینجوری میشه😢😢😢😢😢😢

بالاخره این سخن امام جواد علیه السلام هست و شما نمیتونی بگی من میتونم سخن امام معصوم رو دور بزنم، فر ...

ولی خب قسمت بود که امروز این تاپیک رو بزنم تا شما بیاین و منو مطلع کنین

2706