2737
2734
عنوان

بی بی چک زدم بیاین

281 بازدید | 28 پست

ا سلام  دیروز تاپیک زدم تست قطره چکونی زدم مثبت شد عصرش نواری زدم منفی شد گفتم شاید چون عصر بوده منفی شده صبح میزنم باز الان پاشدم رفتم زدم منفی شد خوشحالی من یروز بیشتر طول نکشید😓 گفتم شاید عیدی امام زمان هس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط  قطره چکونی مارک مدیکور... نواری الکیه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
منفی شد

مال منم منفی بود ولی باردار بودم

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738

سلام عزیزم قصه نخورم منم مثل تو همش در انتظارم تازه من دوساله اعصاب خودت رو خراب نکن حتما حکمتی داره من خودم پرستارم هیچگونه مشکلی ندارم نه همسرم اما شاید مصلحت خداس حکمتشه خواهرم ناراحت نباش .درضمن تو ابن بحران کرونا بهتر که نیست وضعیت بیمارستانارو ندیدی پناه بر خدا ببین حکمته یروزی بهت میده قافلگیرت میکنه 

عاشق شوهرمم خدایا مراقب کوچلوی توراهیم باش به خودت میسپارمش
روز چندم منفی شد کی بعدش مثبت شد

من زدم منفی بود بازم زدم منفی بود بعد هی گفتم پس چرا پری نمیشم ۲ ماه شد بازم منفی بود😑 آخر رفتم آزمایشگاه مثبت شد😊

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706