2737
2734

بچه ها اینکه میگن با محلول شیر و زردچوبه سفید میشه درسته ؟ 

دکتر به من کرم داده ولی نمیدونم چقد اثر داره ؟

میشه یه صلوات برا حاجت رواییم بفرستی؟؟🌹🌹🌹انشاالله حاجتروا بشی 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محلول شیر و زرد چوبه رو با چه نسبتی باهم قاطی میکنی میزنی؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
هر کار کردم نتیجه نداد محدودیت مالی نداشتم پدرم دراومد نشد میگن جتس پوست اینطوریه. سر آرنج و قوزک پا ...

حتی چند درجه ام روشن تر نشد؟ فقط در حدی که روت بشه مثلا دامن کوتاه بپوشی ؟

اسکراب پوست..سنگ پا بزن توی حموم سر زانوت رو ..بعد حموم حتما کرم بزن.سر زانو راه نرو..سابیدن زانو ب ...

هردفعه تو حموم با ارامش سنگ پا بزن سفید ابم خوبه کیسه کنی و بعداز حمومت حتما حتما یا وازلین یا ی مرطوب کننده بزن بعد ی مدت خوب میشه محلولتم بزن لیمو تازه ام عالیه

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2738

بهترین راه مشورت با یه پزشکه پوست و زیبایی هست من از اپلیکیشن دکتر ساینا مشاوره گرفتم خیلی خوب راهنمایی میکنه با دکتر مستقیما در ارتباطی تو نوبت های طولانی هم نمیخواد وایسی تازه تو خونه ویزیت میشی با قیمت خیلی مناسب و هزینه رفت و امد نداری بدی

اسکراب پوست..سنگ پا بزن توی حموم سر زانوت رو ..بعد حموم حتما کرم بزن.سر زانو راه نرو..سابیدن زانو ب ...

تورو خدا سفید میکنه اینا ؟ بدتر نشه اسکراب زانو که نداریم 

سنگ پا قبلا زدم زبر شد

بهترین راه مشورت با یه پزشکه پوست و زیبایی هست من از اپلیکیشن دکتر ساینا مشاوره گرفتم خیلی خوب راهنم ...

دارو آخه بده باید برم بگیرم دکترم رفتم کرم داده راستش نزدم خیلی

دارو آخه بده باید برم بگیرم دکترم رفتم کرم داده راستش نزدم خیلی

خوب میتونی با متخصص پوست یه مشورت کنی داروهایی هم که استفاده میکنی بهش بگی شاید پیشنهاد بهتری بهت بده  یا داروی دیگه ای که زودتر به جواب برسی، یه ویژگی خوب این اپلیکیشن اینه که اگه راضی نباشی میتونی با پشتیبانیش تماس بگیری و علت نارضایتی تو بگی خیلی سریع پیگیری میکنن. 

تورو خدا سفید میکنه اینا ؟ بدتر نشه اسکراب زانو که نداریم  سنگ پا قبلا زدم زبر شد

من سنگ پایی ک توی عطاری هاست استفاده نمیکنم..از روی کوه محل سکونت خانواده شوهرم سنگ برداشتم .ک از قدیم بعنوان سنگ پا استفاده میکردن..سطح صاف ولی یکم زبری داره خیلی خوب پوست مرده ازبین میبره.شما میتونی اسکراب از ارایشی بهداشتی بخری.یه وسیله ای مثل سمباده است.مخصوص اسکراب بدنه

کاربر*دختر_تنها*
2706