2733
2739

اههههه منم همیشه میبینم صدامیکننم درس بمرسن یاسرامتحانم یادم میادهیچی نخوندم اه

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از آموزشها.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2728

منم اینجوریم🤣🤣🤣 همش خواب میبینم امتحان دارم بعد اصلا نخوندم همه خوندن درصورتی که دوران مدرسه همیشه درس خون بودم 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738
نه زیاد متوسط بودم ولی همیشه استرس امتهان داشتم

بابا حق داشتی. خو هنوزم امتحان رو امتهان . خواب رو خاب مینویسی گل دختر. اونوقتم دقت نمیکردی خراب میشده استرس میگرفتی. 

شوخی بود. ولی تو رو خدا درست بنویسیم

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود

اگه فکر میکنی خیلی جدیه و به مشاور احتیاج داری برو تو اپلیکیشن دکتر ساینا از یه متخصص سوالاتت رو بپرس هم تلفنی هم متنی میتونی بپرسی مشاوره های خوبی داره با هزینه مناسب امتحان کن👌👌

2706