2733
2734
عنوان

شوهر من عاشق سابق ...

650 بازدید | 40 پست

شوهرم قبل از ازدواج با من عاشق یه دختر تو اقوامش بوده شدید .حالا تاپیکش و زدم قبلا . اون زمان باشگاه میرفته و بدنش خیلی عالی بوده .منم باشگاه میرم .کلا خواهرش منو تو باشگاه دید و شماره خانوادم و گرفت .حالا شوهرم دیگه باشگاه نمیره و خیلی لاغر شده .هیچ ذوق و انگیزه ای نداره برای باشگاه رفتن . زبونم مو درآورد گفتم برو باشگاه روزایی که بیکاری.  عکسای قدیمش و میبینم که چه هیکلی داشته میگم نگاه برای مردم چی بوده به ما که رسیده هیچی به هیچی همینم زیاد میدونه.واسه زن خودش تو خونه ام یه دمبل نمیزنه دلم خوش باشه.بحث باشگاه رفتن نیستا کلی میگم .بحثه دل کثیف و سیاه مردای نامرده.راست میگن مردا فقط یه بار عاشق میشن .بعد تمام دنیا به هیچ جاشون نیست ...

خب تو بعد ازدواج فهمیدی اینو؟

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کاش همه عاشقابه عشق خودشون برسن ک این وسط کسی ناراحت هواذیت نشهه

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

اره مردا فقط یبار عاشق میشن

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  

حالم بد شد هرجا حرف از نرسیدن عاشقاس حالم بد میشه

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
2738
کاش همه عاشقابه عشق خودشون برسن ک این وسط کسی ناراحت هواذیت نشهه

واقعا کاش این همه ادم لنگه ب لنگخ نبود

از قبل ميدونستي ك يكي ديگه رو ميخواسته؟

نه بابا تو یه عروسی فهمیدم .وقتی دختره رو دیدم اما نشناختم کیه .گفتم ایشون چه نسبتی دارن ؟ بهم یکی گفت چون عاشق و معشوق بودن با شوهرت و نشد و کلا بحث ارث و میراث دارن خانوادگی رفت و امد و قطع کردن ...

واقعا دوست پسر منم با یکی قبلا بوده و الان اصلا باشگاه نمیره البته قبلا هم نمیرفت ولی کلا خیلی بی خو ...

اگر از قبل نمیرفته .کلا حسش و نداره بره ... 

میدونی چی میگم؟ احتمالا فس و تنبل هست کمی

🙁

چقد حالم بد شددددد من خودم عاشقم😭

بدترین درد این میبینم  ب عشقت نرسی

نه بابا تو یه عروسی فهمیدم .وقتی دختره رو دیدم اما نشناختم کیه .گفتم ایشون چه نسبتی دارن ؟ بهم یکی گ ...

کسی ک ب عشقش نرسه همسر اینده شم بدبخت میکنه  

تو رو خدا دعا کن من ب عشقم برسم

2706