2733
2739

بچه ها کیا معتقدن بچه دار شدن و بچشون قدمش خوب بوده و کلی اتفاق خوب تو زندگیشون افتاده...من تو سنی هستم که همه ازم توقع بچهدارن اما خودم میترسم اول از حاملگی بعد زایمان بعدم اینکه مسئولیت صفر تا صد یه بچه سپرده میسه بهت ..و ارزوهایی که برای پیشرفتم داشتم و میدونم با بچه دار شدنم خیلی محدود تر میشم به نظرتون شیرینی بچه دار شدن میچربه به اینکه چند سال از اهدافت عقب بمونی؟ اینم بگین بعد از بچه دار شدنتون اخلاقتون چقدر فرق کرد؟

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار

بچه یه آدمه یه موجود زندست اینو میدونستی😒😒😒😒

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لایکم کنید

خداجووونم سپاسگذارم بابت هدیه قشنگت که بعد از ۲ سال و نیم انتظار  تو دلم گذاشتی و تیکرمو واقعی کردی در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۹۹ 🙏❤عشقای مامان بابا ما عاشقتونیم انشالله سلامت بیاین بغلمون😍امشب تولد امام رضاس خدایا به حق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه به زودی❤🙏الهی امین🙏❤

من بچه ندارم ولی طبق تجربه اطرافیانم به این اعتقاد رسیدم که بچه به وضعیت زندگی یه (تر) اضافه میکنه

زندگی شیرین رو شیرین تر

زندگی سخت رو سخت تر

مادر افسرده رو افسرده تر و....

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

خوده بچه دار شدن اتفاق خوبه.به اون ربطی نداره که مثلا اتفاق بدی میوفته.

بله با بچه محدود تر میشید

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
بچه یه آدمه یه موجود زندست اینو میدونستی😒😒😒😒

خب مگه من چی گفتم منم نوشتم میترسم از بچه دار شدن به خاطر اینده از اینکه از پس تربیتش برنیام میخوام بدونم همه قبلش اینجورین یا این مشکل منه؟

زندگیمو بیمه حضرت عباس(ع) کردم...خدایا راضیم به رضای تو من بنده خوبی نیستم اما تو بهترینی پس کمکم کن خداجونم نذار اون چیزایی که بهم دادی از دست بدم هر چی صلاحمه خودت جلو راهم بذار
چند سالته مگه

بیست و شش و شش ساله ازدواج کردم

2706