2737
2739

آره وسطی کلسیمه 

بی ۶هم مال تهوعه البته من استفاده نکردم

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ویتانین ب رو برا تهوع نوشته احتملا بقبشم که مکمله منم ازاینا میخوردم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2742
غیر اینم قرص اهن و مولتی ویتامین میخورم با ویتامین دی یعنی اشکال نداره شیش تا قرص میشه

اگه دکتدت داده باید بخوری 

من قرصای دیگه میخوردم 

❤رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین❤پروردگار من:مرا تنها مگذار(و فرزند برومندی به من عطا کن)که تو بهترین وارثانی.💞خدایاااا شکرت بلاخره مامان شدم💞🤰😀

زیرنظردکترمصرف کن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

من فقط آهن و یه قرص مولتی ویتامین خیلی خوب خارجی میخوردم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

اینا رومیخورم۳۳ هفته ام اهن مولتی ویتامین کلیسم اسپرین تیروعید جز اسپرین تیروعیدتواون یکی ها جر زنی میکنم به خدا خسته شدم دیگه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2740
به نظرم امگا۳ نخوری بهتره

نه اتفاقالازمه برای رشدوتکامل مغز

اینا رومیخورم۳۳ هفته ام اهن مولتی ویتامین کلیسم اسپرین تیروعید جز اسپرین تیروعیدتواون یکی ها جر زنی ...

یعنی روزی پنج شیش تا قرص میخوری؟

خدایا به امید تو
از چه لحاظ نخورم بهتره؟وزنم کمه ،وزن جنینیم عالیه خودم وزن ندارم

اگه لازمت نبودکه دکتربهت نمیداد

2706