2737
2734
عنوان

بی تفاوتی به شوهر

362 بازدید | 22 پست

۴ سال ازدواج کردم ی پسر ۲/۵ ساله دارم از اون اول همش باهم جروبحث داریم سر هرچی که فکر کنید واقعا ازش خسته شدم سرش از تو گوشیش در نمیاد اهل هیچ کاری هم نیست از بیکاری یا گیم بازی میکنه یا موبایل دستشه حال س ک س هم خداروشکر نداره تا من نگم هنرش اینه ببرتمون بیرون و ی غذایی بخوریم 

اهل خرج کردن هست خدایی کادو اینا میخره اما بدش میاد من کنترلش میکنم منم که از مجردیم دوست داشتم سر دربیارم بهش برمیخوره میگم چرا تو گوشی هستی مهمونی هم که میریم  لال لال سرش تو اون بی صاحاب شدست 

میخوام دیگه بهش اهمیت ندم یعنی اگه گوشی دستش باشه تا خود صبح محل ندم باهرکی تا هروقت رفت بیرون واسم مهم نباشه همش میگه تو گیر میده راهنماییم کنید چجوری نسبت بهش بی تفاوت نباشم تا خودش بیخیال شه و بقهمه واسم مهم میست چجوری خودمو کنترل کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ببین می دونم عذابه

منم به شوهرم گفتم حس می کنم گوشیت هووی منه

اما اجبار و زور و بی محلی و لجبازی قطعا راه چاره نیست

اوضاع فقط بدتر میشه

ما زنیم و دلمون توجه و ناز کشیدن میخاد

فقط یکم سعی کن خودتو مشغول کنی

زوم نکن رو شوهرت

تیپبزن اواز بخون

یجوریجذبش کن

غذاهاتو حتما تزئین کن

کیک بپز جشن بگیر

شوخی کن

باهم فیلم ببینید

و‌‌.ٍ..

منظورم اینه انقدر خودتو محتاج توجه ش نشون نده اما بی محلی نکن

کم کم خوب میشه ان شاالله

الان یه عده می گن جداشو😂

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
اول با سیاست حرفتو بزن نشد قهر نشدخشونت 

من خیلی زود قهر میکنم همیشه منت کشی میکنه اما میگه دیگه خسته شدم انقدر نازتو کشیدم مگه من برده توام خشونتم که جواب نمیده چون آدم بسیار بسیار کم صبریه زود جوشه اونجوری جرو بحثمون بالا میگیره

تنها راهش اینه واسه خودت وقت بزاری مردا تا بفهمن یه زن بیش از اندازه واسه خودش ارزش قائله می چسبن به ...

میزارم والا خودشم همش میگه به خودت برس با دوستات رفت و آمد کن خواهرم دوستمه میارتش اینجا منو میفرسته اصلا محدودم نمیکنه

2706