2737
2734
عنوان

کیا رژیمن؟ی دیقه بیایین😜

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 25 پست
افرین چطور لاغر کردی تو چن ماه ؟خوش به حالت 

کار خاصی نکردم فقط غذامو کم کردم وزن بالا سریع کم میشه این چند کیلو آخر آدمو میکشه😐 ی سال شد ولی الان نمیدونم چرا اراده ندارم

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطوری کم کردی تورو خدا ب من یکم اراده بده منم ۸۶ کیلوام ولی اصلا اراده ندارم خسته شدم دیگه اه

گفتم بالا هیچ کار خاصی نکردم قبلش خیلی پرخور بودم هر روز شیر کاکائو و کیک و ی عالمه غذا میخوردم 

پا درد داشتم نمی تونستم دو قدم راه برم   شلوار اندازم نبود فقط غذامو کم کردم و شامو اکثر شبا نمیخوردم همین

کار خاصی نکردم فقط غذامو کم کردم وزن بالا سریع کم میشه این چند کیلو آخر آدمو میکشه😐 ی سال شد ولی ال ...

همون کم خوردن من کم میخورم ولی هله هوله نمیزاره 

وخدایی که به شدت کافیست بهم دیگه دعا کنیم باهم دیگه بخندیم به هم دیگه نخندیم 
2740
خوشبحالت چیکار کنم اراده ندارم ...موفق باشی گلم

؟قدت چنده؟؟؟ 

اینجوری نگو میتونی از همین فردا شروع کنی الان تو خونه ایم خیلی راحت تره چون آدم دیگه فعالیت زیادی نداره که گرسنه بشه  

منم از ۶۳ نمیام پیایین 😡😡😡قبلنا ۸۶ بودم😂

استپ کردی کاهش وزنت زیاد بوده باید رژیم شوک بگیری برا من جواب نداد

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
؟قدت چنده؟؟؟  اینجوری نگو میتونی از همین فردا شروع کنی الان تو خونه ایم خیلی راحت تره چون آدم ...

قدم ۱۵۹ ..اتفاقا چون تو خونه بیکارم میرم سر یخچال هر چی دستم بیاد میخورم فکرشو بکن چیزی ک گیرم نیاد میرم مربا خالی خالی میخورم 

خدایا مرسی