2733
2739
عنوان

خیلی بهش فک میکنم دارم روانی میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 846 بازدید | 54 پست
خب اگه فکر میکنی دراین حد دوسش داری باید بهش بگی دیگه یا واسطه بفرستی.هرچند که میدونم این راه درستی ...

فک نمیکنم قبول کنه میخاد درس بخونه و یکمم شاخه خدای اعتماد ب نفسه و احتماله ضایه شدنم هست.. نمتونم ان ریسکو بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااااای چ حس قشنگی... کم پیدا میشه ادما ازین شانسا داشته باشن... بغض کردم خوشبحالت

اووم البته نمیدونستم خودمو میگه کلی هم حرص خوردم از حرفاش بعد گفت فک میکنم خودت باشی و... 

منم گفتم ن و خودمو معرفی نکردم چن ماه بعد زنگ زد واسه خاستگاری

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2728
چیکارش کردی عاشقت شد؟

نمیدونم فک کنم از تایمی ک من عاشقش شدم اونم حس داشته بهم 

ولی میخام ازش پنهون کنم ک من بودم😂😂😂

2738
من تا الان فک میکردم کلاس کنکورا تفکیکن😂

کلاس کنکوری هم ک نه... پیشه ی مشاور میریم و همو میبینیم... سر ازمونا اما تو کلاس جدا موقع رفتو امد میبینمش... یبار اوایل مشاورم شماره خونه شونو داد زنگ بزنم برای اطلاعات بیشتر درباره مشاور حرف زدم باهاشوو... اون موقع بش حس نداشتم هنوز... یبارم باهم رفع اشکال داشتیم .. کلی حضوری باهم حرف زدیم اون موقع هم هنوز حسی نداشتم... بعد اون روز که دیدمش باهم چش تو چش شدیم فک میکنم میخاس سلام کنه ک منه خر رومو برگردوندمو.. ازون روز دیگ هییییییییچی

کلاس کنکوری هم ک نه... پیشه ی مشاور میریم و همو میبینیم... سر ازمونا اما تو کلاس جدا موقع رفتو امد م ...

عزیزمممم

دقیقا حساتو درک میکنم چون تجربه کردم ولی الان حتی یاد اون ادمم نمیفتم و تازه میگم چقد احمق بودم😂

برای اینک حال الانت خوب بشه بهتره با ی مشاور مشورت کنی

۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ، خدایا شکرت
تو بمن بگو چطور پنهونش کنم احساس میکنم زود همه چی رو لو میدم😂

الان باهاش بصورت شناس درارتباطی؟ ...بنظرم بفهمه با نمک میشه ها.. چون ب هرحال بهش رسیدی اگ بفهمه ک توهم بهش حس داشتی خوبه

الان باهاش بصورت شناس درارتباطی؟ ...بنظرم بفهمه با نمک میشه ها.. چون ب هرحال بهش رسیدی اگ بفهمه ک تو ...

نههههه هنوز 

فقط بحث خاستگاری شده اونم بعد کرونا

عزیزمممم دقیقا حساتو درک میکنم چون تجربه کردم ولی الان حتی یاد اون ادمم نمیفتم و تازه میگم چقد احمق ...

خب چکار کنم این لنتی از ذهنم بره بیرون.... اگ ببینمش انقد میزنمش بمیره خخخ خیلی اذیت میشم

2706